- Advertisement -

TAG

Dritan Kaba

Edi Rama, i mjerë dhe pa fantazi! Kopjon barcaletën e Fatos Nanos

Nga Dritan Kaba Edi Rama paska bërë spot me ngjarjen e Fatos Nanos. Edhe këtë ua thotë një nga ata që e ka jetuar personalisht...

Ministre që jep konferenca shtypi me celular

Nga Dritan Kaba Asnjë respekt për qytetarët, asnjë respekt për gazetarët. Buratin që ia luajnë fijet me celular. Në 29 janar të këtij viti ka patur grevë...

Fajtorët për 130 milionë euro kanë emër. Ata janë Edi Rama dhe Erion Veliaj!

Nga Dritan Kaba Fajtorët për 130 milionë euro kanë emër. Ata janë Edi Rama dhe Erion Veliaj! Shqiptarët prej një viti janë lënë të vetëm përballë...

Beni ka të drejtë!

Nga Dritan Kaba Të qeverisurit matet me punë, jo me vite! Mund të fusësh Shqipërine në NATO. Të ndërtosh rrugë dhe autostrada. Të liberalizosh vizat për shqiptarët, t’i...

Parimet jo premtimet, japin shpresën e ndryshimit!

Nga Dritan Kaba 2 marsi i vitit të kaluar tregoi që populli i mbështet parimet dhe njeriun që lufton për to pa asnjë ekuivok! Parimet janë...

Për dinjitetin dhe skllevërit modernë!

Nga Dritan Kaba Eksperimente me njerëzit, që janë kthyer në kavie laboratori. Ndërkohë Ogerta bën tender për ilaçe që nuk përdoren në asnjë vend evropian me...

Prindërit si lepuri Bugs Bunny

Nga Dritan Kaba Kur shoh prindërit që rrinë si hunj gardhi, pa fuqi reagimi, për të mbrojtur krijesat e tyre mendoj se këta janë të...

Të indinjuarit” me revoltën e të rinjve, bashkëpunëtorë të krimit qeveritar!

Nga Dritan Kaba Anal-istët e “shqetësuar” për pemët fallco apo xhamat si nuk kanë artikuluar një gërmë për ato qindra milionë euro të humbura në...

Polici tërhoqi këmbëzën, Klodianin e vrau Qeveria

Nga Dritan Kaba Nëse policët me urdhëra politike, mbysin fëmijët dhe gratë në gaz helmues që të garantohet pushteti dhe karrigia e Dallkaukut kryeministër nëse policia...

Sanatoriumi dhe skena makabre me këngë dhe valle!

Nga Dritan Kaba Koncerti tek Sanatoriumi një skandal më i madh se fotot e morgut. Në këtë çast dhjetra familjarë po qajnë për njerëzit e...

Latest news

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...
- Advertisement -