Ministre që jep konferenca shtypi me celular

Duhet të lëçisni

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Nga Dritan Kaba

Asnjë respekt për qytetarët, asnjë respekt për gazetarët.

Buratin që ia luajnë fijet me celular.

Në 29 janar të këtij viti ka patur grevë në Itali nga kontrollorët e hapësirës ajrore.

Por, si çdo rilindase vetëm gënjen, mashtron.

Gënjen për pagat e kontrollorëve duke përdorur varfërinë, ku i ka çuar me politikat e saj skandaloze, me një qëllim kriminal për të kundërvënë shqiptarët ndaj njëri-tjetrit.

Gënjen në çdo moment, po ashtu si ai që i çonte mesazhe me përgjigje edhe me fjalë çfarë të thoshte para gazetarëve.

Gënjen, kur flet per Becchetti-n se lajmi u bë i ditur nga të gjitha mediat dhe askush nuk e mohoi.

Gënjen sa herë del ajo si buratin, njësoj si ai që e komandon.

Del e dërdëllit, kërcënon, ofendon, shan dhe shpif me një arrogancë më keq se urdhëruesi, por nuk guxon të përmendë tenderat e saj duke blerë 1 milion euro një tavolinë.

Rilindje mashtruese, përçarëse, arrogante dhe e korruptuar në çdo qelizë.

Këtu keni linkun e lajmit të grevës në Itali: https://www.deskaeronautico.it/29-gennaio-sciopero-dei…/

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...