Fjalë kyçe: edi rama

Mejtime / Nga 27.al -

“Tre shuplakat e Venecias për Ramën”

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj përmes një statusi në rrjetet sociale ka vënë në dukje tre injorimet e Komisionit të Venecias ndaj qeverisë Rama. Përmes një fotoje…

Llogje / Nga 27-shi -

Binjakët në vezë të ndryshme

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me Presidentin e Republikës së Kosovës Hashim Thaçi, teksa ka publikuar dhe një foto “selfie”. Rama e cilëson takimin me Presidentin e Kosovës vëllazëror…