AUTHOR NAME

ada

1 POSTIME
0 Komente

COVID-19 në vend, mbi 2 mijë raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka nxjerr shifrat e Covid-19 për 24 orët e fundit. Sipas MSH, janë kryer 9,485 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

Latest news

“Nuk dal dot nga shtëpia…”, Luana Vjollca: Tentuan të më përdhunonin në mes të rrugës

Luana Vjollca ka publikuar episodin e dytë të projektit “Thuaje”, ku ka rrëfyer për herë të parë traumën më të madhe që ka përjetuar....

Emrat e PD për Presidentin, Berisha: Një parodi e neveritshme!

Ish-kryeministri Sali Berisha e cilësoi procesin e nisur nga Enkelejd Alibeaj për propozimin e emrave të kandidatëve për Presidentin e Republikës, si një parodi...

“Morën 7 mln euro për festa”, Berisha kërkon shkrirjen e Bordit të çmimeve

Në konferencën nga selia blu, ish-kryeministri Berisha kërkoi heqjen e bordeve për caktimin e çmimeve të karburanteve dhe ushqimeve duke iu referuar deklaratës së...

Gjyqi në Francë kundër Blinken, Berisha: Çfarë më favorizon

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar sot para gazetarëve ecurinë e procesit gjyqësor në Francë kundër Sekretarit amerikan të Shtetit, Antony Blinken. Berisha tha se...

Michel pro “Open Balkan”: Personalisht e mbështes…

Presidentin i Këshillit Europian, Charles Michel, deklaroi nga Tirana se ai personalisht e mbështet Ballkanin e Hapur dhe ftoi të gjitha vendet për t’iu...