AUTHOR NAME

27-shi

2160 POSTIME
0 Komente

Propaganda/ Të paktën nisi rotacioni dhe kemi Endrin kryeministër

Vetëm Edi Ramës mund t’i shkojë në mend të bëjë propagandë me një operacion humanitar si ai për shpëtimin e disa fëmijëve nga kampi...

Reforma në drejtësi e Yuri Kim nga shitës patatinash te drejtoresha e shkarkuar për trafik. Kjo është BKH e Edi Ramës!

Kandidatët e zgjedhur për të qenë pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetimit, kanë profesione të larmishme. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar listën me emrat e...

Ilir Vrenozi: Çamëria dha shembullin si mund të bashkohemi si popull…

Korçari i famshëm, Ilir Vrenozi ka rikujtuar edhe një herë marshimin e Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet dhe Shoqatës “Çamëria”,  drejt varrezave të Kllogjerit,...

Trump kapet me median duke përsëritur 11 herë fjalën “Covid” (film)

Donald Trump mendon se mediat që raportojnë vazhdimisht lajme për COVID-19 kërkojnë vetëm të trembin njerëzit. Gjatë një tubimi në Karolinën e Veriut ai tha:...

I riu në Kryevidh ia përplas në fytyrë Spiropalit, të gjitha gënjeshtrat e qeverisë (film)

E dërguara e Edi Ramës në Rrogozhinë, Elisa Spiropali është gjendur përballë një furtune akuzash nga të rinjtë e Kryevidhit. Gjatë një takimi në këtë...

Kel Demi: Në qoftë se doni të shëroheni nga koronavirusi, shkoni te Rilindja

Mëngjesi i sotëm në “ABC e Mëngjesit” ka nisur me batuta nga më të ndryshmet mes gazetarëve. Fillimisht është diskutuar për makinën e ministrit Sandër...

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë. Ja cili është emri i vajzës

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Elia ka sjellë në jetë një vajzë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”. Burime bëjnë me...

Suksesi i policisë: Arrestoi 5 flamuj në protestën e PDIU-së (procesverbali)

Sandër Lleshi ka shënuar një tjetër sukses në krye të policisë shqiptare, meqë ka arrestuar dhe burgosur Flamurin Kombëtar, Flamurin e shoqatës “Çamëria” dhe...

Tensionet në Mesdheun Lindor, Turqia njofton kërkime dhe në jug të Kretës për gaz dhe naftë

Turqia do të vijojë kërkimet në Mesdheun Lindor, kësaj radhe në jug të Kretës. Ankaraja zyrtare duket shumë është e sigurt për të vijuar...

Latest news

Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm!

Agron Llakaj ka bërë me dije se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me COVID-19. Ai ka rrëfyer se për 20 ditë ata kanë qenë...

Ish-komandanti i UÇK-së, Salih Mustafa shpallet i pafajshëm nga Gjykata Speciale në Hagë

Ish-komandanti i UÇK-së, Salih Mustafa është shpallur i pafajshëm për të gjitha pikat me të cilat akuzohej. Mustafa u paraqit gjatë ditës së sotme pranë...

Akuzat për zgjedhjen e kandidatëve, BKH reagon pas kallëzimit: Kriteret janë të vështira dhe janë zgjedhur…

7 kandidatë për hetues të Byrosë Kombëtare të Hetimit kanë paditur anëtarët e Komisionit të Vlerësimit, mes tyre vetë shefen e BKH-së Aida Hajnaj...

“Shmangia e një izolimi të dytë”, OBSH jep mesazhin: Gjithkush të respektojë rregullat

Organizata Botërore e Shëndetësisë është shprehur se një izolim i dytë mund të ndalohet nëse të gjithë qytetarët respektojnë rregullat. Drejtuese teknike e OBSH-së mbi...

Tjetër rekord i zi/ 311 të infektuar e 6 të vdekur në 24 orë

Vazhdojnë rekordet e zeza në Shqipëri, për shkak të koronavirusit. Bëhet me dije se sot është shënuar një tjetër rekord i zi, për shkak të...