- Advertisement -

TAG

Dritan Kaba

Ke shumë të drejtë, që flet dhe hesht zoti Lu

Nga Dritan Kaba Lu: Ka marrë fund koha kur kryeprokurori mbronte të korruptuarit. Të drejtë shumë ke, kur nuk të ndoqi ty penalisht, për ndërhyrjen tënde...

Dritan Kaba: Edi Rama, një rrotë mbi rrota

Dritan Kaba, përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka ironizuar sot kryeministrin Edi Rama. Kreu i qeverisë ka ecur mbi disa rrota makinash në mënyrë që...

Një pyetje për Romana Vllahutin

“A e ka miratuar Kroacia, shteti i saj, anëtar i BE-së, ndryshimin e kushtetutës së saj, për lejimin e martesave të çifteve gej? Propozimi për...

Latest news

Braktisi emisionin në Top Channel, Shabani: Transparencë për pagesat nga 10 mijë apo 25 mijë euro për emisionet në televizionet private

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje, mbrëmë braktisi emisionin e Eni Vasilit “Open” në Top Chanel, pasi kjo e fundit e ndërpreu gjatë ligjërimit...

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...

Serbia paguan ata që vaksinohen, 25 euro për qytetarët deri në 31 maj

Serbia ka premtuar se do t’i paguajë qytetarët me 25 euro nëse ata vaksinohen kundër COVID-19. Presidenti Aleksandar Vuçiç tha se nisma do të shpërblente...

Grabitën punonjësin e “Exchange-s” në mes të Tiranës, kapet një prej autorëve

Finalizohet operacioni policor i koduar “Valuta”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 3, në bashkëpunim me Sektorin e Krimeve ndaj Jetës dhe Pronës...

Zoran Zaev vaksinohet sot me Sinovac

Ditën e sotme do të vaksinohet me vaksinën e prodhuar në Kinë, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në njoftimin e kryeministrisë bëhet...
- Advertisement -