Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shkarkohet Ardi Veliu! Drejtori i policisë mashtroi. Përdori pamjet e një filmi për të justifikuar dhunën ndaj adoleshentit! (pamjet)

Nga admin 0

Është e turpshme se si një drejtor policie kthehet në drejtor i Policisë së Moralit. Për të justifikuar dhunën shtazarake ndaj një fëmije 15 vjeç, ai ka përdorur disa pamje nga filmi “Dashuria nuk mjafton”, ku nëna e djalit shfaqet me pistoletë në dorë.

Por, mësohet se kemi të bëjmë thjesht me pamjet e një filmi, ku ka debutuar zonja në fjalë. Madje që mos të përdorë video të tjera, drejtori i Policisë së Moralit duhet ta dijë që zonja ka luajtur “Kutia” apo ka marrë pjesë për pak në një edicion të “Big Brother”.

Madje, ka bërë dhe konkursin për në Policinë e Shtetit, të cilin nuk ka pse mos ta ketë fituar.

Kërkojmë dorëheqjen e Ardi Veliut.Ardi Veliu justifikoi sot dhunen ndaj minorenit duke nxjer nje video te jemes me pistolete. Duke thene se ‘shih nga ca familje vjen’. Tani del qe e jema ka qene duke luajtur ne nje film.

Publiée par Genc Sejko sur Vendredi 29 mai 2020

Policia e hurit/ Drejtori Veliu justifikon dhunën kafshërore të policisë ndaj 15-vjeçarit me videon e nënës: E shikoni çfarë familje!!!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej