- Advertisement -

TAG

drejtori i policise

Vrasja në Tiranë, drejtori i Policisë: Ish-vjehrri ekzekutoi dhëndrin, ngjarja pas një procesi të gjatë divorci

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, deklaroi se ish-vjehrri ka ekzekutuar dhëndrin. Me anë të një deklarate për mediat, Jaupi theksoi se ngjarja ka...

Protestuesit i kërkojnë largimin e Drejtorit të Policisë, Rama shfaqet krah Ardi Veliut

Ndërkohë që para ambienteve të Ministrisë së Brendshme është thirrur që të mbahet një protestë pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rashës, kryeministri Rama ka...

Elisa Spiropali i qan hallin Ardi Veliut: Drejtori i policisë ka qenë në stres të madh. Po nëna e djalit? (film)

Elisa Spiropali ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare në studion e ABC News ka folur për rrahjen kriminale të 15-vjeçarit nga policët e Rilindjes. Drejtori...

Të shkarkohet Ardi Veliu! Drejtori i policisë mashtroi. Përdori pamjet e një filmi për të justifikuar dhunën ndaj adoleshentit! (pamjet)

Është e turpshme se si një drejtor policie kthehet në drejtor i Policisë së Moralit. Për të justifikuar dhunën shtazarake ndaj një fëmije 15...

Skandali në Berat, dhunë mes mjekut dhe Drejtorit të Policisë

Një ngjarje skandaloze ka ndodhur në Berat një ditë më parë në mes të rrugës. Siç duket dhe nga pamjet e siguruara nga ABC News,...

Shkodër, shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit

Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali mëngjesin e së shtunës në Shkodër është shoqëruar me lëvizje të shumta në policinë e Shkodrës. Bëhet...

Latest news

2 shtete futen në listën e zezë të Zvicrës, zbuloni nëse bën pjesë Shqipëria dhe Kosova

Qeveria federale ka publikuar sot një listë të re e cila tregon se cilat shtete konsiderohen vende me rrezik për Zvicrën. Me këtë rast...

Përhapja e variantit Delta, Greqia rrezikon mbylljen e ishujve turistikë

Autoritetet greke po mendojnë vendosjen e kufizimeve të reja madje dhe mbylljen e disa ishujve turistikë në vend. Shkak për këtë është rritja e...

Thyen orën policore dhe lejuan muzikën, gjobiten 3 biznesmenë në Durrës

Shërbimet e Policisë vijojnë monitorimin e lokaleve që organizojnë aktivitete me muzikë jashtë orarit të përcaktuar për mbyllje në kundërshtim me masat anti-Covid. Uniformat blu...

Fluks automjetesh drejt bregdetit, Policia Rrugore-shoferëve: Shmangni qarkullimin brenda Vlorës

Policia Rrugore apelon për të gjithë drejtuesit e mjeteve që të shmangin qarkullimin brenda qytetit të Vlorës dhe të përdorin BYPASSI-in duke u futur...

I mori varësen me forcë, arrestohet i riu i shpallur në kërkim për disa grabitje në Shkodër

29-vjeçari K.A., banues në lagjen “Partizani”, në Shkodër ka rënë prangat e policisë pasi i mori më forcë varësen nga qafa një qytetareje në...
- Advertisement -