Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elisa Spiropali i qan hallin Ardi Veliut: Drejtori i policisë ka qenë në stres të madh. Po nëna e djalit? (film)

Nga 27.al 0

Elisa Spiropali ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare në studion e ABC News ka folur për rrahjen kriminale të 15-vjeçarit nga policët e Rilindjes. Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu e çoi më tej dhunimi, teksa publikoi videon e nënës së të miturit, e cila shfaqet me pistoletë në dorë, duke përdorur etiketime morale për familjen në fjalë.

Elisa Spiropali pranon që deklarata e drejtorit të Policisë ishte e gabuar: “Ishte deklaratë e gabuar, e nxituar dhe e panevojshme, por unë e kuptoj që drejtori i policisë ka qenë në një stres të madh edhe për shkak të ngjarjeve, protestave të shumta”.

Po nëna e djalit apo vetë i dhunuari a kanë qenë kaq të stresuar sa drejtori i Policisë së Moralit?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej