- Advertisement -

TAG

Ardi Veliu

Veliu për ngjarjen në Elbasan: Çdo detyrë që do na vijë nga prokuroria do veprohet me transparencë

Në konferencën për mediat nga Elbasani ku foli për ngjarjen në Elbasan, ku mbeti i vrarë një person dhe 4 të plagosur, Kreu i...

Zbulohet emri/ Lidhjet e Ndragheta me shefin e policisë së Tiranës që “u ble” me mish derri

Antimafia italiane gjatë përgjimit të një bisede në datë 9 gusht të vitit 2017 mes Tommaso Bruto, djalit të tij Saverio dhe Ercole D’Alessdandro,...

Duke pritur shefin e policisë

Antimafia italiane gjatë përgjimit të një bisede në datë 9 gusht të vitit 2017 mes Tommaso Bruto, djalit të tij Saverio dhe Ercole D’Alessdandro,...

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

“Mira Rakacolli e zbukuron qytetin”/ Kel Demi ironizon Ardi Veliun: Dua të vë portretin e tij si zbukurim në studio (film)

Dita e sotme në “Abc-ja e mëngjesit” nisi me humor dhe batuta. Ndërsa moderatori Alban Musa po fliste për destinacionet më të bukura në...

Basir Çollaku: Pak kohë më parë është emëruar drejtor policie një i dënuar për trafik droge jashtë vendit (film)

Gazetari Basir Çollaku ka thënë në emisionin ABC-ja e Mëngjesit se pak kohë më parë në një qark të rëndësishëm të Shqipërisë është emëruar...

Trafiku i kokainës/ Emiljano Nuhu flet nga ekzili: Informova Ardi Veliun për klanin “Rraja”. Ai nuk e referoi rastin (film)

Një ditë më parë në një operacion të policisë belge dhe asaj gjermane ra në pranga nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja. Ish-oficeri i policisë...

Banda e Belgjikës na tregoi përse Edi Ramës i duhet Ardi Veliu si ajri që thith

Nga Enkel Demi Ai tha edhe 500 mijë po të dalin në shesh Ardi Veliun nuk e heq. Dukej çudi që 500 vetë hoqën Sandër...

Lëvizja Vetëvendosje: Të arrestohet Ardi Veliu!

Pasi kryeministri Edi Rama deklaroi ditën e sotme se vrasja e Klodian Rashës nga polici ishte përplasje aksidentale, pasi sipas tij i riu nuk...

A do ta largoni Ardi Veliun, Rama: Edhe 500 mijë njerëz ta kërkojnë, nuk ndodh!

Kryeministri Edi Rama ka reguar pas pytjes së gazetarëve nëse ka ndërmend të shkarkojë drejtorin e Policisë së Shtetit Ardi Veliu, dhe pse po...

Latest news

Nis vaksinimi kundër COVID-19 i deputetëve në Maqedoninë e Veriut, marrin Sputnik V

Në Maqedoninë e Veriut të premten ka nisur vaksinimi i deputetëve kundër COVID-19, sëmundjes që shkakton koronavirusi. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe bëri të...

Basha nga Shkodra: Të dielën sjellim ndryshimin! Fitorja më e madhe dhe më e bukur

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha deklaroi se të dielën, PD do të sjellë ndryshimin. Nga Shkodra, Basha thekson se më 25 prill, do të...

Shpresa për reforma ka avulluar në Shqipëri

Gazeta me e madhe zvicerane "Neue Zürcher Zeitung" ka botuar mëngjesin e sotëm një shkrim për qeverinë Rama dhe për zgjedhjet e 25 prillit 2021. "Shpresa...

Plan masash për sigurimin e zgjedhjeve/ Policia: 74 objekte të rëndësishme merren në ruajtje që sot

Nëndrejtori i Policisë së Shtetit Albert Dervishaj, theksoi se policia kalon në gatishmëri dhe shërbim të përforcuar për zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë...

Vendimi për emigrantët që vijnë nga Greqia, Gjykata Administrative shpall moskompetencën për ankimimin e LSI, ja çfarë pritet

Gjykata Administrative shpall mos-kompetencën për ankimimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim për karantinimin e emigrantëve shqiptarë që kthehen nga Greqia. Administrativja e kalon për...
- Advertisement -