- Advertisement -

TAG

Policia e moralit

Elisa Spiropali i qan hallin Ardi Veliut: Drejtori i policisë ka qenë në stres të madh. Po nëna e djalit? (film)

Elisa Spiropali ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare në studion e ABC News ka folur për rrahjen kriminale të 15-vjeçarit nga policët e Rilindjes. Drejtori...

Robert Aliaj: Kush e mbron femrën dhe fëmijën në atë shkërdhatë vend?!

Shumë i ashpër ka qenë artisti Robert Aliaj me drejtorin e Policisë së Moralit, Ardi Veliu. Më poshtë reagimi i tij: Këtë foto po e postoj...

“Policia që duam” në vitrinën që e kanë dhjerë mizat

Ka njerëz të shëmtuar, të cilët që t’i përshkruash duhet të përdorësh krahasimin apo metaforat. Por, rilindasit ngjajnë sikur i ka pështyrë Perëndia. Nuk...

Të shkarkohet Ardi Veliu! Drejtori i policisë mashtroi. Përdori pamjet e një filmi për të justifikuar dhunën ndaj adoleshentit! (pamjet)

Është e turpshme se si një drejtor policie kthehet në drejtor i Policisë së Moralit. Për të justifikuar dhunën shtazarake ndaj një fëmije 15...

“Policia e moralit” përgjon gratë

Irani ka tashmë një njësi të “policisë së moralit” që do të vëzhgojë shtetasit. Shefi i policisë në Teheran, Hossein Sajedinia lajmëroi se 7000 oficerë...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -