- Advertisement -

TAG

Elisa Spiropali

Studiuesi i Afriko-Azisë: Ju tregoj rrënjët pellazgjike të Bangladeshit

Deklarata e kryeministrit Donkey Ass për pajtimin e punëtorëve nga Bangladeshi nuk është rastësore, sepse tashmë është e vërtetuar origjina e tyre pellazgjike. 27.al...

Endri Xhafo, Grida Duma dhe Elisa Spiropali futen në “Koshere” (film)

Dy politikanet e mirënjohura, Grida Duma e Elisa Spiropali dhe drejtuesi i emisionit “Log”, Endri Xhafo janë vënë në shënjestrën e spektaklit të humorit...

“Jam Grida Duma, pusho!”/ Debat i ashpër në studio me Elisa Spiropalin (film)

Mbrëmjen e djeshme shefja e Infektivit, kandidate për deputete në listat e Rilindjes, Najada Çomo pranoi në ABC që vendimet për masat anti-COVID i merr qeveria...

Elisa Spiropali zbulon talentin “e fshehtë” të sajin (film)

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila është njëkohësisht edhe drejtuese politike e PS në Tiranë, ka zbuluar një talent...

Elisa Spiropali i sfidon të gjithë, shkel çdo rregull kundër COVID-19 për partinë (Foto)

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali i sfidon të gjithë,  duke shkelur rregullat kundër përhapjes së koronavirusit për partinë. Ditën e sotme,...

Spiropali shkel masat anti-covid, viziton shtëpinë e Saliut dhe Lirisë pa maska dhe pa distancë

Teksa autoritetet shëndetësore bëjnë thirrje për zbatimin e masave për parandalimin e përhapjes së COVID, ministrja e kabinetit qeveritar Elisa Spiropali duket se nuk...

BE shtoi kushtet, Spiropali kundërshton: Shqipëria, më afër se kurrë anëtarësimit

Ndonëse BE shtoi kushtet për anëtarësim, deputetja socialiste Elisa Spiropali deklaron të kundërtën në Kuvend. Spiropali tha se Shqipëria është më afër se kurrë pranë...

Spiropali, probleme me justifikimin e pasurisë

Elisa Spiropali u zgjodh ministre Shteti për Marrëdhëniet me Parlamentin në dhjetor 2018, me ndryshimet që përfshinë kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas protestës...

Baton Haxhiu, lëvdatëthurësi i pandreqshëm i Edi Ramës

Nga Elona Caslli Baton Haxhiu, i kam ndjekur shpesh qëndrimet tuaja kohët e fundit. Në të vërtetë, jeni lehtësisht i ngatërrueshëm me Elisa Spiropalin në...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -