- Advertisement -

TAG

adoleshenti

Ishte kthyer në tmerr, kapet adoleshenti në Sarandë, akuzohet për 10 vjedhje

Një adoleshent është arrestuar në Sarandë me akuzën e 10 vjedhjeve. I arrestuari është P. S. 20 vjeç ndërsa akuzohet se vjedhjet i ka...

Adoleshenti pa patentë përplaset me “BMW” në Durrës

Një aksident është regjistruar këtë të mërkurë në në fshatin Kullë të Durrësit. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në afërsi të vendit...

Të shkarkohet Ardi Veliu! Drejtori i policisë mashtroi. Përdori pamjet e një filmi për të justifikuar dhunën ndaj adoleshentit! (pamjet)

Është e turpshme se si një drejtor policie kthehet në drejtor i Policisë së Moralit. Për të justifikuar dhunën shtazarake ndaj një fëmije 15...

U dhunua nga policët, reagon adoleshenti: Më goditën edhe rrugës për në komisariat (foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 16.50 tek Parku i Liqenit Artificial në Tiranë. Një video e shpërndarë në mediat...

Adoleshenti në Zharrëz i varfër e vetmuar, jeton në shtëpinë që mund të shembet në çdo moment

Në emisionin e sotëm “Mirmëngjes Shqipëri” u prezantua historia e  të miturit në Zharëz të Fierit që ka mbetur vetëm në mes të katër...

Masakroi qenin me sëpatë, flet adoleshenti nga Kuçova: Jam penduar, videon e shpërndau mësuesi

Ngjarja e rëndë që ndodhi në qytetin e Kuçovës, ku disa djem të rinj masakruan një qen dhe xhiruan gjithë skenën e më pas...

Bën simbolin e shqiponjës, adoleshentin e përzënë nga Greqia

Një djalosh shqiptar vetëm 17 vjeç, është përzënë nga Greqia, sepse ka guxuar të bëjë simbolin e shqiponjës nën flamurin e Greqisë. Ngjarja ka...

Ansi Agolli, “adoleshenti” 34 vjeçar

Faza e grupeve e Europa League është hapur sot me ndeshjen në stadiumin “Tofik Behramov” të Bakusë, ku kampionët e Azerbaixhanit, Karabak, kanë pasur...

Vlorë, gjendet adoleshenti i zhdukur

Pas disa orë kërkimesh policia e Vorës ka gjetur adoleshentin e denoncuar të zhdukur nga familjarët. 14 vjeçari A.M u gjet në një internet kafe ku...

Vlorë, adoleshenti 24 orë i humbur

  Një adoleshent nga Vlora është denononcuar i humbur nga familjarët e tij pasi nuk është kthyer në shtëpi që prej mëngjesit të djeshëm kur...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -