- Advertisement -

TAG

pamjet

“Ça kena bo?”/ Pamjet, kur policia sulmon pa lidhje me gazlotësjellës protestuesit (film)

Policia ka shpërndarë turmën me gaz lotsjellës në Tiranë, kurse kjo e fundit nuk është se po bënte ndonjë veprim që të vinte në...

Pamjet ekskluzive të ERTV-së si pamjet ekskluzive të ISIS, tek vriste qafirët

Nga Enkel Demi Na lajmëroi 24 orë para që do të jepte pamje ekskluzive nga Infektivi te televizion i tij. I vuri në punë me...

Të shkarkohet Ardi Veliu! Drejtori i policisë mashtroi. Përdori pamjet e një filmi për të justifikuar dhunën ndaj adoleshentit! (pamjet)

Është e turpshme se si një drejtor policie kthehet në drejtor i Policisë së Moralit. Për të justifikuar dhunën shtazarake ndaj një fëmije 15...

Ja sekuencat ku pretendohet se kryebashkiaku thith kokainë (pamjet)

Një Kryetar Bashkie është filmuar duke pirë kokainë. Fotot janë publikuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”. Fotot janë vënë në dispozicion nga gazetari investigativ Arta...

Alvini mbërrin në shtëpi, pamjet emocionuese të takimit të parë me të atin dhe motrat (film)

Alvin Berisha mbërriti në Itali dhe është pritur nga të afërmit e tij. Nuk kanë munguar lotët dhe emocionet në takimin me motrat dhe...

Një tjetër grua e vrarë për Shën Valentin/ Ja marrin jetën dhe e hedhin në ferra (pamjet nga vendngjarja)

Banorët e kodrave të liqenit të Sharrës pranë Tiranës janë alarmuar, kur kanë gjetur pranë banesave të tyre një grua të pajetë. Gazetarja Dorjana Bezat...

Protesta, studentët vërshojnë tek ministria: Lajmërojnë grevë urie të martën (pamjet live)

Studentët e nisur nga Korpusi, të cilëve iu bashkuan sot edhe studentët e Universitetit “Luigj Gurakuqi” të Shkodrës, janë duke marshuar mespërmes Tiranës me...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -