- Advertisement -

TAG

big brother

Të shkarkohet Ardi Veliu! Drejtori i policisë mashtroi. Përdori pamjet e një filmi për të justifikuar dhunën ndaj adoleshentit! (pamjet)

Është e turpshme se si një drejtor policie kthehet në drejtor i Policisë së Moralit. Për të justifikuar dhunën shtazarake ndaj një fëmije 15...

“Nuk më doli burri i virgjër”, ish-banorja e Big Brother ndërron mendje një ditë pas martesës

Një ditë më parë ish-banorja e Big Brother publikoi disa foto ku shihej e veshur nuse. Dona Pjetri shkruante se gjërat më të bukura...

Edi Rama duhet të përballet, me Zharrzën!

Nga Mero Baze Protestuesit e Zharrzës duhet t’i presë Edi Rama. Nuk është fjala për dëmshpërblimin që premtoi zëvendëskryeministri që merret me lekët, as për...

Banorja e Big Brother kërcen “topless”

Chloe Khan, njëra nga banoret e shtëpisë më të famshme në Britaninë e Madhe  ka performuar topless në një tub. Ky veprim i saj...

Kur e thotë vëllai i madh

Nga Enkel Demi Kur Edi Rama e tha këtë punën e Donald Trup në studion e Mustafa Nanos në TemA TV, nuk është se pati...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -