- Advertisement -

TAG

dhunë

Arrestohen dy persona në Kavajë, dhunonin gratë e tyre

Policia e Kavajës ka arrestuar 2 persona, për shkak se dhunonin bashkëshortet e tyre. Në pranga ka rënë shtetasit SH. N., 35 vjeç, pasi në...

Shkodër, rreh dhe tenton të trafikojë bashkëjetuesen me vajzën e mitur, arrestohet 37 vjeçari

Policia ka arrestuar një 37 vjeçar dhe ka shpallur në kërkim bashkëpunëtorin e tij, pasi synonte të trafikonte për qëllime prostitucioni bashkëjetuesen e tij...

Të shkarkohet Ardi Veliu! Drejtori i policisë mashtroi. Përdori pamjet e një filmi për të justifikuar dhunën ndaj adoleshentit! (pamjet)

Është e turpshme se si një drejtor policie kthehet në drejtor i Policisë së Moralit. Për të justifikuar dhunën shtazarake ndaj një fëmije 15...

Policia e hurit/ Drejtori Veliu justifikon dhunën kafshërore të policisë ndaj 15-vjeçarit me videon e nënës: E shikoni çfarë familje!!!

Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka bërë një deklaratë të papritur duke marrë në mbrojtje efektivët e policisë që dhunuan 15-vjeçarin tek zona e...

Nëna e djalit të dhunuar: Po trajtohet me psikologe, polici nuk tregoi se e kishte rrahur (film)

Zaida Çobo, nëna e djalit të dhunuar ditën e djeshme për shkelje të karantinës ka treguar në një interevistë për Abc News se pas...

U dhunua nga policët, reagon adoleshenti: Më goditën edhe rrugës për në komisariat (foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 16.50 tek Parku i Liqenit Artificial në Tiranë. Një video e shpërndarë në mediat...

Denoncimi i fortë: Rrihet dhe bëhet peshk në dru kryebashkiaku i Elbasanit

Ish-kryeministri Sali Berisha publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale në të cilin thuhet se është rrahur rëndë kryebashkiaku i Elbasanit Gledian Llatja. Berisha shkruan...

Dhuna barbare ndaj vajzës së mitur, arrestohet nëna 41-vjeçare në Sarandë

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës dhunën “kafshërore” ndaj një vajze vetëm 13-vjeçare. Autori nuk ishte i panjohur për të miturën, por vetë...

Vrasje, grabitje, dhunë, Shqipëria ime, ku je katandisur…

Nga Avni Nezaj Kur dita nis e zhurmshme dhe e mbushur me lajme te zeza, as kohë nuk ke të mendosh, nëse ka fajtorë për...

Latest news

Lajthit Sandër Lleshaj: Ju mos u mërzisni, nuk shembet Shqipëria nga 3-4 të vrarë

Duke folur për gazetarët nga Gjirokastra në lidhje me vrasjet, atentatet në Shqipëri të ndodhura ditët e fundit, Lleshaj është shprehur se nuk shembet...

Urdhëri i peshkut/ Ambasadorja Yuri Kim po bëhet komike: Meta e Ruçi të punojnë urgjentisht për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese brenda 2020-ës

Dikush duhet t’i thotë ambasadores amerikane që prej kohësh është bërë qesharake, teksa me të vetën “jep urdhëra”, por nuk është se ia fërshëllen...

Manastirliu: Rritja e pagave për personelin shëndetësor realitet së shpejti

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se rritja sinjifikative e pagave për të gjithë personelin shëndetësor do të bëhet realitet së shpejti”. Gjatë inspektimit...

Themeluesi i antropoligjisë greke, Kumar: Duam apo s’duam ne, me shqiptarët kemi një gjak (film)

Arvanitasi i famshëm Aristidh Kola argumentonte në studion televizive greke praninë e shqiptarëve në historinë e shtetit grek. “Themeluesi i madh i Antropologjisë Greke, Kamuri,...

8 viktima dhe 144 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut  8 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Ministria e Shëndetësisë bën me dije së në 24...
- Advertisement -