- Advertisement -

TAG

Kujtim Gjuzi

Pellazgu Kujtim Gjuzi rovishatë, e cila ia merr në kthesë edhe CR7-ës (film)

Konservatori Kujtim Gjuzi ka treguar talentin e tij në futboll duke lënë pa gojë të pranishmit, por dhe adhuruesit dhe mbështetësit e tij të...

Skandali në Kuvend/ Deputetët: Janë falsifikuar firmat për ndryshimet kushtetuese

Deputetët e opozitës kanë denoncuar skandalin e  fortë në seancën e sotme në parlament në përfundim të së cilës pritet që të votohen ndryshimet...

Edi Ramës i bie dhe alibia e opozitës parlamentare. Shtatë deputetë kërkojnë koalicionet, sepse përndryshe ndalohet rrotacioni politik (film)

Shtatë deputetë të opozitës parlamentare kanë depozituar në Kuvend një kërkesë kundër kolegëve të tyre Myslim Murrizi dhe Rudina Hajdari për heqjen e koalicioneve...

Nëse Rama kalon ligjin zgjedhor pa koalicione, europianët do i hapin dosjen e burgimit në Francë (film)

Në një kohë që Këshilli Politik i i Reformës Zgjedhore ka dorëzuar në Kuvend draftin final të marrëveshjes së arritur me opozitën, Edi Rama...

Edi Rama donte të infektonte me COVID Kujtim Gjuzin, por ai pjek mish helli dhe e djeg

Zbulohet komploti i qeverisë kundër ligjvënësit pellazg, Kujtim Gjuzi. Vetë opozitari më i dalluar prej krejtve shkruan me pag gabime: “Mike dhe miq Ju kam thene: Mua nuk...

Rama kritikon kolegun e tij të denjë Gjuzi: Kur vesh kravatë, fute këmishën brenda… o Naltmadhni! (film)

Edi Rama vazhdon të ushtrojë oratorinë e tij përballë me një tjetër koleg të denjë si Kujtim Gjuzi. Teksa mjekërbardhi i pushtetit ligjëronte, mjekërziu i...

Nga kruajtja e hundëve tek “m’i kap pak shalët”. Çfarë s’u pa nga bëmat e deputetëve gjatë mbledhjeve online (film)

Mazhoranca dhe opozita në dy muaj të punës së tyre online, për shkak të pandemisë së COVID-19 miratuan dhjetra projektligje, akte, vendime, marrëveshje madje...

Opozita false, zbulohen 10 deputetët “kampionë” të besnikërisë ndaj Edi Ramës (film)

Nga Esiona Konomi Kur Partia Demokratike dhe LSI-ja dogjën mandatet, në Kuvend ngelën bosh 58 ulëse opozitare. Me kalimin e javëve, 40 kandidatë të këtyre...

Latest news

U plagos nga tërmeti, 14-vjeçari shqiptar në Greqi: Gjithçka do të kalojë

Mes të plagosurve në Greqi nga tërmeti me epiqendër në Samos është edhe një 14 vjeçar shqiptar. Ai është Enriko Mane, ndërsa pas plagëve që...

241 raste të reja me koronavirus, humbin jetën 7 pacientë

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera në total. 7 pacientë të cilët...

Spahia: Komiteti i ekspertëve nuk i dha kurrë përgjigje shqetësimeve të qytetarëve

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia  i përgjigjet Komitetit të Ekspertëve, duke thënë se ai komitet kurrë nuk i dha përgjigje shqetësimeve të qytetarëve dhe as...

E dhunuan dhe morën peng 41-vjeçarin, arrestohen 3 autorët në Himarë

Policia ka arrestuar tre persona në Himarë pasi akuzohen për dhunimin dhe pengmarrjen e një 41-vjeçari tre ditë më parë. Të arrestuarit janë N. M. 26...

514 raste të reja dhe 3 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 514 raste të reja me Covid-19 në Kosovë nga 1750 mostra të testuara njofton IKSHPK-ja. Raportohet se tre...
- Advertisement -