Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama donte të infektonte me COVID Kujtim Gjuzin, por ai pjek mish helli dhe e djeg

Nga 27-shi 0

Zbulohet komploti i qeverisë kundër ligjvënësit pellazg, Kujtim Gjuzi.

Vetë opozitari më i dalluar prej krejtve shkruan me pag gabime:

“Mike dhe miq

Ju kam thene:

Mua nuk me ze Ramcorona covit19 edhe Adriatikut i’a pata thene kujdes se duan te te inskenojne ashtu sic deshen te ma inskenonin mua me 06.04.2020, por une shkova t’u tregoj se nëse “pjek mish helli” e pjek dmth ja djeg inskenimet ramcovid19 me gjithë karagjoslleqet e shamisë së beqarnisë se plakut Ismail bej Fotokopja”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej