- Advertisement -

TAG

pellazgu

Pellazgu Kujtim Gjuzi rovishatë, e cila ia merr në kthesë edhe CR7-ës (film)

Konservatori Kujtim Gjuzi ka treguar talentin e tij në futboll duke lënë pa gojë të pranishmit, por dhe adhuruesit dhe mbështetësit e tij të...

Edi Rama donte të infektonte me COVID Kujtim Gjuzin, por ai pjek mish helli dhe e djeg

Zbulohet komploti i qeverisë kundër ligjvënësit pellazg, Kujtim Gjuzi. Vetë opozitari më i dalluar prej krejtve shkruan me pag gabime: “Mike dhe miq Ju kam thene: Mua nuk...

Pellazgu Kujtim Gjuzi ndalohet me urdhër gjykate t’i afrohet gruas dhe djalit. Akuzohet për dhunë në familje. Ja reagimi i tij

Kujtim Gjuzi, kryetari i Partisë Konservatore dhe deputeti i Parlamentit Shqiptar, është urdhëruar nga gjykata t'i qëndrojë 200 metra larg bashkëshortes dhe djalit të...

Dështimi i komplotit/ Astrit Patozin nuk e rrezikon Luli, por Kujtim Gjuzi

Rilindja nuk arriti dot ta pengonte pellazgun Kujtim Gjuzi të hynte në Kuvend. Qysh ditën e parë të paraqitjes së tij në agorën më...

Kur bëhen të gjithë bashkë

Eduart Ndocaj, ose më mirë Kaubojsi kandidon për kryetar bashkie në Lezhë me mbështetjen e liderit të opozitës, pellazgut Kujtim Gjuzi demokristianit Zef Bushati. Njoftmin...

Rudina “liderja” që po sfidohet nga Kujtim Gjuzi* dhe Koço Kokëdhima

Tashmë, është e qartë që ndaj konservatorit Kujtim Gjuzi ka një komplot politiko-mediatik. Mediat e qeverisë po mundohen të krijojnë tek Rudina Hajdari udhëheqësen...

Pellazgu i shek’llit XXI

Nga Magjepa Gjadri Me’i’herë mbas protestës së opozitës, siç ndodhë rândomë tashmâ, kjo foto pushtoi portalet tue u bâ çeshtja e ditës (siç nuk duhet...

Latest news

KAOS në Francë, mijëra qytetarë largohen nga Parisi përpara mbylljes së dytë, boshatisen supermarketet

Mijëra kryeqytetas janë larguar nga Parisi përpara fillimit të bllokimit të dytë i cili do të nisë në mesnatë. Fotot të cilat kanë bërë xhiron...

Policia me ‘dorë të hekurt’, gjobit qindra qytetarë që lëvizin pa maska, 10 shoqërohen në komisariat

Policia e Shtetit vijon kontrollet dhe gjobat për të gjithë qytetarët që nuk respektojnë masat anticovid dhe dalin pa maska në ambiente të hapura. Në...

Mësimi online në universitete, studentët paralajmërojnë protestë: Të hënën mblidhemi para Ministrisë së Arsimit

Studentët kanë paralajmëruar se do të fillojnë një protestë, pas vendimit se mësimi në universitete do të vijojë online. Sipas tyre, mësimi online nuk është...

Sulmi me tritol ndaj gazetarit në Lezhë, PD: Rama frymëzon krimin të ngrejë dorë kundër gazetarëve

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ditën e sotme ndaj gazetarit Elidon Ndreka në Lezhë. E shqetësuar për ngjarjen në fjalë, përmes...

Gazetarët kundër Lleshajt: Kanë dhënë jetën 224 policë, që Madhëria juaj të bëhej ministër

Deklarata fyese e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj ndaj profesionit të policit dhe vetë trupës që ruan rendin në vendin tonë ka revolutuar jo...
- Advertisement -