Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur bëhen të gjithë bashkë

Nga 27-shi 0

Eduart Ndocaj, ose më mirë Kaubojsi kandidon për kryetar bashkie në Lezhë me mbështetjen e liderit të opozitës, pellazgut Kujtim Gjuzi demokristianit Zef Bushati.

Njoftmin e ka bërë vetë kreu i konservatorëve, Kujtim Gjuzi.

Ja postimi i plotë i tij:

Konservatoret dhe Demokristianet te bashkuar ne mbeshtetje te kandidatit Z.Eduart NDOCAJ per te fituar postin e Kryetarit te Bashkise Lezhe.
“Bashke per Lezhen Europiane”
Propozim i Presidentit te Aleances Demokristiane
Z.Zef BUSHATI dhe Kryetari i Partise Konservatore deputet Kujtim GJUZI.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej