Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama kritikon kolegun e tij të denjë Gjuzi: Kur vesh kravatë, fute këmishën brenda… o Naltmadhni! (film)

Nga 27-shi 0

Edi Rama vazhdon të ushtrojë oratorinë e tij përballë me një tjetër koleg të denjë si Kujtim Gjuzi.

Teksa mjekërbardhi i pushtetit ligjëronte, mjekërziu i opozitës ndërhyri.

Ky ishte momenti, kur kryeministri u shkri se e vuri në lojë kundrafigurën e tij të vërtetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej