Fjalë kyçe: Amsterdam

Rrokull botës / Nga Media -

Holanda në terr, fiken dritat

Një kabllo nëntokësore e dëmtuar gabimisht nga punëtorët dhe një pjesë e madhe e kryeqytetit në errësirë. Ngjarja ka ndodhur këtë të premte në Amsterdam, ku rreth 28.000 shtëpi në…

Floktore / Nga Klodiana -

Drake përfundon në spital

Drake ka anuluar koncertin e tij në Amsterdam për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore. Reperi madje u dërgua menjëherë në spital dhe si pasojë nuk ka mundur ta…