Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptarit i hapet valixhja në aeroport, policët habiten me shumën e parave brenda saj

Nga Ejona 0

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në në aeroportin Schipol të Amsterdami.

Policët po kryenin kontrollet rutinë në aeroport por kanë mbetur të habitur nga shuma e parave me të cilën një shqiptar po udhëtonte.

Shqiptarit 30 vjeçar i  është hapur valixhja nga e cila dolën 50 000 mijë euro, të cilat i riu nuk i kishte deklaruar më parë në doganë.

Gjatë pyetjeve ai nuk dha një argument bindës së si i kishte siguruara paratë, raportojnë mediat lokale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej