- Advertisement -

TAG

Adriatik Alimadhi

Kërkoi të paraqitet para Komisionit të Ligjeve më datë 10 maj, refuzohet kërkesa e Metës, ja kur do të zhvillohet mbledhja

Përmes një letre drejtuar Kuvendit, Presidenti i Republikës Ilir Meta, kërkoi që të paraqitet më datë 10 maj në Komisionin e Ligjeve, në lidhje...

Rama drejt ndalimit të koalicioneve, Ligjet miratojnë në parim Paketën me Ndryshimet Kushtetuese

Miratohet me 16 vota pro paketa me ndryshime kushtetuese, ku pas diskutimeve u miratuan kërkesat e bëra nga opozita për: hapje të listave, pragun...

Genc Sejko: Sa karburant harxhon Alimadhi për të shkuar nga shtrati në banjo?

Deputeti Adriatik Alimadhi është bërë pjesë e listës së përfituesve të lekëve për karburant në muajin prill, kur e gjithë ka qenë i shtruar i sëmurë rëndë në...

Opozita false, zbulohen 10 deputetët “kampionë” të besnikërisë ndaj Edi Ramës (film)

Nga Esiona Konomi Kur Partia Demokratike dhe LSI-ja dogjën mandatet, në Kuvend ngelën bosh 58 ulëse opozitare. Me kalimin e javëve, 40 kandidatë të këtyre...

Vëllai i Adriatik Alimadhit i infektuar me koronavirus: Ishim në një dhomë spitali

Vëllai i deputetit Adriatik Alimadhi, i cili u prek nga koronavirusi ka thënë se ka qenë i infektuar dhe tashmë është shëruar prej një javë. Përmes...

Koronavirusi/ Ja cila është gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi dhe e dy mjekëve të infektuar

Gjendja shëndetësore e deputetit të “opozitës së re”, Adriatik Alimadhi i infektuar nga koronavirusi, si dhe për dy mjekët, Roland Xhaxho dhe Andi Koraqi...

Deputeti i infektuar me Covid-19: E kam të pamundur të flas, ndodhem në oksigjen

Deputeti 57-vjeçar, Adriatik Alimadhi në një komunikim live ka folur për gjendjen shëndetësore të tij ku ka treguar se që prej 31 Marsit ndodhet...

Deputeti me COVID-19 niset drejt Infektivit, përkeqësohet gjendja e tij

Deputeti i infektuar me koronavirus Adriatik Alimadhi është dërguar në Spitalin e Infektivit. Ditën e sotme me anë të një postimi në rrjetet sociale, Alimadhi...

Deputeti braktis mbledhjen e Komisionit të Ligjeve: Paskan bërë mirë ata që janë larguar nga parlamenti…

Kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ka braktisur sot mbledhjen e komisionit të ligjeve në shenjë protestë pasi nuk i dëgjohet asnjë propozim dhe...

Adriatik Alimadhi: Lulzim Basha një çilimi komunist

Kryetari i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, aleat i Partisë Demokratike ka qenë shumë i ashpër me Lulzim Bashën, të cilin e konsideron me mendësi...

Latest news

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

EURO 2020: Dita e Lewandowski dhe Spanjës, 3 duelet në program për sot

EURO 2020 vijon rrugëtimin dhe sot janë programuar tre duelet e radhës në grupe. Në grupin D luhet edhe ndeshja tjetër prej orës 15:00,...

Përmirësohet situata me koronavirusin në Maqedoninë e Veriut, shënohet dita e parë pa asnjë viktimë pas 9 muajsh

Maqedonia e Veriut të dielën (13 qershor) nuk ka regjistruar asnjë viktimë me COVID-19 duke shënuar ditën e parë pa viktima që nga shtatori...

Zgjedhjet në PD/ Mbyllet numërimi në total: Fiton bindshëm Lulzim Basha me 81.7%

Ka përfunduar numërimi i votave në shkallë vendi në zgjedhjet brenda PD-së, për kreun e ri. Ka përfunduar numërimi në total i votave në të...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...
- Advertisement -