Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Genc Sejko: Sa karburant harxhon Alimadhi për të shkuar nga shtrati në banjo?

Nga 27-shi 0

Deputeti Adriatik Alimadhi është bërë pjesë e listës së përfituesve të lekëve për karburant në muajin prill, kur e gjithë ka qenë i shtruar i sëmurë rëndë në Spitalin Infektiv.
Alimadhi ka përftuar një shumë prej 40 mijë lekësh të reja.

Genc Sejko ka shpërndarë fotografinë e Alimadhit nga shtrati, teksa pyet: “Sa karburant harxhon Adriatiku për të shkuar nga shtrati në banjo?”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej