Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndaje mendjen si do e japësh dorën (film)

Nga 27-shi 0

Edi jam, lani duart mire…

Kryeministri Edi Rama, pas takimeve me liderët e partive politike, sot pasdite është takuar edhe me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi.

Ajo qe bie në sy është shtërngi i duarve mes Presidentit dhe Kryeministrit.

Mesa duket kryeministri i vendit tonë është akoma i trembur nga situata e koronavirusit, ende nuk e ndan mirë mendjen se si duhet t’a takojë Presidentin e Kosovës.

Shtërngim apo përplasje, kjo është çeshtja…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej