Fjalë kyçe: Snapchat

Floktore / Nga Xhafa -

Era Istrefi pozon topless për MTV

MTV UK  i ka dhënë mundësinë këngëtares Era Istrefi të promovojë veten në snapchat-in zyrtar të rrjetit muzikor. Këtë mundësi ajo duhet ta zhfrytëzojë  për 24 orë dhe  Istrefi  ka zgjedhur…

Floktore / Nga Rexhina Biba -

Rita Ora toples në Snapchat

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka surprizuar fansat me dy fotot e saj të shpërndara në rrjetin “Snapchat”. Rita postoi një selfie ku shfaqej toples, vetem me mbathje. Pas…