- Advertisement -

TAG

Snapchat

Twitter do të shtojë videon si Snapchat

Jo vetëm Facebook dhe Instagram: edhe Twitter do të shtojë videon si Snapchat me funksione të reja, që do ta bëjnë më të lehtë...

Kylie Jenner fejohet, tregon në Snapchat unazën prej diamanti

Pas lajmit të shtatzënisë, Kylie Jenner ia doli që fansat të fokusohen diku tjetër. Kylie mendohet të jetë fejuar dhe këtë e verteton më së...

Snapchat sjell “Custom Stories”, zbuloni më shumë për të

Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj. Ndërsa lajmet janë mbushur me rrëfime për kopjet e...

Nicki Minaj është shtatëzënë?!

Ka vetëm pak ditë që reperja e famshme Nicki Minaj i dha fund lidhjes me artistin Meek Mill. Ky lajm u bë i ditur nga...

Arsyet që do t’iu bëjnë ta fshini menjëherë Snpachat-in

Snapchat është një ndër aplikacionet më të përdorura dhe duke qenë e tillë, nuk vihet re rreziku që mund të përmbajë përsa i përket...

Së shpejti në treg syzet me kamera

Kompania që ka aplikacionin e famshëm mobile Snapchat së shpejti do të hedhë në treg syzet me kamera. Syzet do të dalin në treg me...

Era Istrefi pozon topless për MTV

MTV UK  i ka dhënë mundësinë këngëtares Era Istrefi të promovojë veten në snapchat-in zyrtar të rrjetit muzikor. Këtë mundësi ajo duhet ta zhfrytëzojë  për...

Rita Ora toples në Snapchat

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka surprizuar fansat me dy fotot e saj të shpërndara në rrjetin “Snapchat”. Rita postoi një selfie ku shfaqej...

Transformimi mund ta shpëtojë median prej politikës

Nga Luljeta Progni Media plotëson dëshirat tona për informim, për të jetuar në një botë reale apo imagjinare, për të vepruar në mënyrë personale apo...

Latest news

510 raste të reja me Covid-19 dhe 20 viktima në Greqi

20 pacientë në Greqi kanë humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë 24 orëve të fundit rezultuan pozitiv 510 persona,...

Aksident në aksin Fushë Krujë-Kamzë, furgoni përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur  mbrëmjen e së shtunës në aksin Fushë Krujë-Kamzë, pranë fshatit Tapizë. Raportohet se në aksident u përfshinë një autovetur dhe...

Itali/ 16,310 raste pozitive për Covid-19 dhe 475 viktima në 24 orë

Italia ka regjistruar sot 16,310 raste pozitive për Covid-19. Autoritetet e Shëndetit në vend njoftuan po ashtu se brenda ditës humbën jetën si pasojë e...

14 viktima dhe 361 raste të reja me Covid në Maqedoninë e Veriut

14 persona kanë humbur jetën nga Covid në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë orëve të fundit janë realizuar 2,176...

Letra e ambasadës franceze për Ramën, Basha: Sulmet ndaj BE dhe vendeve anëtare nuk mbulojnë dot dështimin e tij

Kreu i PD, Lulzim Basha ka dënuar dhe i ka cilësuar të turpshme sulmet e Ramës ndaj BE dhe vendeve anëtare për vaksinën ndaj...
- Advertisement -