Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora toples në Snapchat

Nga Rexhina Biba 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka surprizuar fansat me dy fotot e saj të shpërndara në rrjetin “Snapchat”.

Rita postoi një selfie ku shfaqej toples, vetem me mbathje.

Pas publikimit të fotove këngëtarja bukuroshe dhuroi një super shfaqje në Kinë ku shkëlqeu me veshjen e saj.

rita-2-14rita-1-15

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej