Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nicki Minaj është shtatëzënë?!

Nga Rexhina Biba 0

Ka vetëm pak ditë që reperja e famshme Nicki Minaj i dha fund lidhjes me artistin Meek Mill.

Ky lajm u bë i ditur nga vetë këngëtarja përmes një postimi në Twitter. Por ky titull nuk është i vetmi që po mbulon mediat rozë. Tani kanë lindur dyshimet për shtatzëninë e Minaj, pasi që, tashmë ish i dashuri i saj Mek Mill, ka bërë një postim në Snapchat duke lënë të kuptohet që këngëtarja mund të jetë shtatzënë. “Nuk do të doja t’ju tregoj që ajo është shtatzënë. Nejse”, ka shkruar ai në postimin i cili është fshirë vetëm pak momente më vonë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej