Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Snapchat sjell “Custom Stories”, zbuloni më shumë për të

Nga Rexhina Biba 0

Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj.

Ndërsa lajmet janë mbushur me rrëfime për kopjet e Instagram-it të karakteristikave të Snapchat-it, këtu është një shans për Snapchat që të kapë disa nga dritat e vëmendjes.

Tregime të personalizuara apo “Custom Stories” mund të krijohen për çfarëdo, dhe me ndonjë prej miqve tuaj. Pra, kjo në thelb lejon që grupet e njerëzve të kontribuojnë për të njëjtën “Story”

Një story nuk është më një çështje personale. Ju vendosni se kush mund të shtojë në Story dhe kush mund ta shohë atë.

Storiet zhduken automatikisht nëse asnjë prej kontribuesve nuk ka shtuar ndonjë gjë në 24 orët ë fundit. Për më shumë, mund të shikoni videon ku prezantohet tipari i ri.

/intv.al/

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej