- Advertisement -

TAG

Sinan Idrizi

“Hashim Thaçi Vlora krenohet me ty”/ Parrullat vonojnë sfidën Flamurtari-Luftëtari

Dy parrulla me mesazh politik janë bërë shkak që të fillojë 16 minuta me vonesë ndeshja Flamurtari-Luftëtari. Parrullat “Hashim Thaçi Vlora është me ty” dhe...

Akt-akuza nga Turqia/ Biznesmeni turk: Sinan Idrizi me takoi edhe me Edi Ramën

Ka përfunduar hetimi për partnerin e kryeministrit Edi Rama te "Air Albania", Sinan Idrizi, i cili dyshohet për mashtrim kundrejt biznesmenit turk, Adnan Polat, ish-president i...

Prokuroria turke kërkon 10 vite burg për Sinan Idrizin, dyshohet se mashtroi biznesmenin Adnan Polat

Hetimi për Sinan Idrizi, partner i kompanisë Air Albania Airline, i cili dyshohet se mashtroi biznesmenin Adnan Polat, një nga ish-presidentët e Galatasaray, ka...

Skandali i Air Albania/ Biznesmeni turk: Në mashtrimin e Sinan Idrizit u përfshi kryeministri Edi Rama

Në skandalin e Air Albania, i cili do të gjykohet në Turqi del hapur që kryeministri Edi Rama është investuar personalisht për të favorizuar...

Ja çfarë shkruajnë mediat turke për mikun mashtrues të Edi Ramës (foto)

"Biznesmeni i njohur Adnan Polat u mashtrua nga biznesmeni shqiptar Sinan Idrizi, partner i Air Albania Airline. Idrizi mori paratë e Polat me premtimin për blerjen e një kompanie nafte...

Skandali i mashtrimit nga partneri i Air Albania, reagon biznesmeni turk

Lidhur me skandalin mashtrimit, mediat turke raportojnë se biznesmeni i famshëm turk, Adnan Polat është mashtruar nga biznesmeni shqiptar, Sinan idrizi, partner i Air...

Shehaj i bën thirrje SPAK: Të hetohet lidhja mes Ramës e Sinan Idrizit, i akuzuar për mashtrim nga biznesmeni turk

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj kërkon të nisen hetimet në lidhje me biznesmenin Sinan Idrizi, aksioner i Air Albania për mashtrimin financiar si pasojë...

Mediat Turke: Ish-presidentin e Galatasaray e mashtuan në Shqipëri për 24 milionë Lira (3.5 milionë dollarë)

Sipas lajmeve të fundit sipërmarrësi i njohur (ish-Presidenti i Galatasaray), Adnan Polat u mashtrua nga partneri i Air Albania biznesmeni shqiptar Sinan İdrizi. Idrizi...

Partneri i Air Albania mashtron biznesmenin turk/ Plas skandali

Mediat turke kanë raportuar sot masivisht për një skandal. Biznesmeni i famshëm, Adnan Polat është mashtruar nga biznesmeni shqiptar, Sinan Idrizi, partner i Air Albania....

Presidenti i Flamurtarit paditi Dukën në gjykatë: Skandali i radhës po piqet, pret urdhrin

Sinan Idrizi, numri 1 i klubit të Flamurtarit ka paditur sot në gjykatë kreun e FSHF-së, Aramdo Dukën, për shoqatat e paregjistruara të Asemblesë...

Latest news

Masakroi me shkop babain në Roskovec, Gjykata e Fierit jep masën e sigurisë për 25-vjeçarin

Gjykata e rrethit gjyqesor ne Fier ka dhene sot vleresimin e ” mases se arrestit me burg ” per 25 vjecarin Erdis Rapi, i...

Sherr mes të rinjve, i mituri shqiptar qëllon me armë zjarri bashkëmoshatarin

Një tentativë vrasje ka ndodhur ditën e shtunë në Podujevë të Kosovës, kur një i mitur ka plagosur një bashkëmoshatar. Policia bën të ditur se...

Fiksimi çon pas hekurave 29-vjeçarin nga Elbasani

Një 29-vjeçar nga Elbasani është vënë në pranga pasi përndiqte një shtetase. Sipas policisë, shtetasi me inicialet S.B kërcënonte dhe përndiqte vazhdimisht nëpërmjet telefonit...

Arvanitët janë vendas dhe themeluan Greqinë e Re

Nga Ejup Shabani Në kuadër të festës së 7 Marsit, ditës së hapjes së shkollës së parë shqipe, në Qendrën e Kulturës në Kërçovë “Koço...

Bëri veprime të turpshme para një të mituri, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë

Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është arrestuar nga policia e Tiranës. Në pranga ka rënë shtetasi E. K., 45 vjeç, i shpallur...
- Advertisement -