Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja çfarë shkruajnë mediat turke për mikun mashtrues të Edi Ramës (foto)

Nga Media 0

“Biznesmeni i njohur Adnan Polat u mashtrua nga biznesmeni shqiptar Sinan Idrizi, partner i Air Albania Airline. Idrizi mori paratë e Polat me premtimin për blerjen e një kompanie nafte në Shqipëri. Tani nuk ka asnjë kompani apo para…”

Në mediat turke ka bërë bujë mashtrimi i ish-presidentit të Klubit Sportiv Galatasaray, Adnan Polat. Sipas shtypit turk Polat u mashtrua nga miku i Edi Ramës, biznesmeni shqiptar Sinan Idrizi, partner i Air Albania Airline.

Ja disa nga titujt e mediave turke lidhur me ngjarjen: “Adnan Polat u mashtrua nga një biznesmen shqiptar! I marrin 24 milionë lira”; “Ata mashtruan Adnan Polat se “ne do të blejmë një kompani”; “Adnan Polat u mashtrua nga partnerin e tij shqiptar për 24 milionë lira!”;  “Tronditje e madhe nga partneri i tij për ish-Presidentin e Galatasaray!”;

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej