- Advertisement -

TAG

Adnan Polat

Akt-akuza nga Turqia/ Biznesmeni turk: Sinan Idrizi me takoi edhe me Edi Ramën

Ka përfunduar hetimi për partnerin e kryeministrit Edi Rama te "Air Albania", Sinan Idrizi, i cili dyshohet për mashtrim kundrejt biznesmenit turk, Adnan Polat, ish-president i...

Prokuroria turke kërkon 10 vite burg për Sinan Idrizin, dyshohet se mashtroi biznesmenin Adnan Polat

Hetimi për Sinan Idrizi, partner i kompanisë Air Albania Airline, i cili dyshohet se mashtroi biznesmenin Adnan Polat, një nga ish-presidentët e Galatasaray, ka...

Skandali i Air Albania/ Biznesmeni turk: Në mashtrimin e Sinan Idrizit u përfshi kryeministri Edi Rama

Në skandalin e Air Albania, i cili do të gjykohet në Turqi del hapur që kryeministri Edi Rama është investuar personalisht për të favorizuar...

Ja çfarë shkruajnë mediat turke për mikun mashtrues të Edi Ramës (foto)

"Biznesmeni i njohur Adnan Polat u mashtrua nga biznesmeni shqiptar Sinan Idrizi, partner i Air Albania Airline. Idrizi mori paratë e Polat me premtimin për blerjen e një kompanie nafte...

Skandali i mashtrimit nga partneri i Air Albania, reagon biznesmeni turk

Lidhur me skandalin mashtrimit, mediat turke raportojnë se biznesmeni i famshëm turk, Adnan Polat është mashtruar nga biznesmeni shqiptar, Sinan idrizi, partner i Air...

Mediat Turke: Ish-presidentin e Galatasaray e mashtuan në Shqipëri për 24 milionë Lira (3.5 milionë dollarë)

Sipas lajmeve të fundit sipërmarrësi i njohur (ish-Presidenti i Galatasaray), Adnan Polat u mashtrua nga partneri i Air Albania biznesmeni shqiptar Sinan İdrizi. Idrizi...

Partneri i Air Albania mashtron biznesmenin turk/ Plas skandali

Mediat turke kanë raportuar sot masivisht për një skandal. Biznesmeni i famshëm, Adnan Polat është mashtruar nga biznesmeni shqiptar, Sinan Idrizi, partner i Air Albania....

Latest news

Qytetarët kundërshtojnë masat Covid, përleshje mes protestuesve dhe policisë në Vienë

Mijëra qytetarë dolën në protesta në Vienë për të kundërshtuar masat anti-Covid. Kjo solli një përplasje mes policisë dhe protestuesve, duke bërë që disa...

21 viktima humbin jetën për shkak të COVID-19, mes tyre edhe një 35 vjeçar, rritet numri i infektimeve të reja

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 21 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID-19, duke e...

Ngjarje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në “Don Bosko” të Tiranës, ndërron jetë

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen...

Mbërrijnë vaksinat ruse në Maqedoni

Mesditën e sotme arritën në Maqedoninë e Veriut 3000 dozat e para të vaksinës ruse “Sputnik V”. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori...

“Pas takimit me Edi Ramën…”, Alfred Peza: Refuzova të kandidoj për deputet, nuk është për mua ajo karrige në këtë fazë të jetës

Alfred Peza ka njoftuar se nuk do të jetë pjesë e listës zgjedhore të 25 prillit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, gazetari tregon...
- Advertisement -