- Advertisement -

TAG

biznesmeni shqiptar

Lidhjet e korrupsionit në Zimbabve, kush është biznesmeni shqiptar i inceneratorëve në kërkim nga Interpoli, nga tenderi 60 milion $ tek transferta në ishujt...

Ilir Dedja, i cili dyshohet të jetë Klodian Mërtiri është biznesmeni shqiptar i cili është tashmë në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli për skandalin me...

Ja çfarë shkruajnë mediat turke për mikun mashtrues të Edi Ramës (foto)

"Biznesmeni i njohur Adnan Polat u mashtrua nga biznesmeni shqiptar Sinan Idrizi, partner i Air Albania Airline. Idrizi mori paratë e Polat me premtimin për blerjen e një kompanie nafte...

Skandali i mashtrimit nga partneri i Air Albania, reagon biznesmeni turk

Lidhur me skandalin mashtrimit, mediat turke raportojnë se biznesmeni i famshëm turk, Adnan Polat është mashtruar nga biznesmeni shqiptar, Sinan idrizi, partner i Air...

Partneri i Air Albania mashtron biznesmenin turk/ Plas skandali

Mediat turke kanë raportuar sot masivisht për një skandal. Biznesmeni i famshëm, Adnan Polat është mashtruar nga biznesmeni shqiptar, Sinan Idrizi, partner i Air Albania....

Foto e Ramës me Obamën/ Dënohet me 1 vit burg biznesmeni shqiptar Bilal Shehu

  Është dënuar me 1 vit burg biznesmeni shqiptar Bilal Shehu, i cili i siguroi një foto Edi Ramës me ish-Presidentin Barack Obama në vitin...

Latest news

Qytetarët kundërshtojnë masat Covid, përleshje mes protestuesve dhe policisë në Vienë

Mijëra qytetarë dolën në protesta në Vienë për të kundërshtuar masat anti-Covid. Kjo solli një përplasje mes policisë dhe protestuesve, duke bërë që disa...

21 viktima humbin jetën për shkak të COVID-19, mes tyre edhe një 35 vjeçar, rritet numri i infektimeve të reja

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 21 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID-19, duke e...

Ngjarje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në “Don Bosko” të Tiranës, ndërron jetë

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen...

Mbërrijnë vaksinat ruse në Maqedoni

Mesditën e sotme arritën në Maqedoninë e Veriut 3000 dozat e para të vaksinës ruse “Sputnik V”. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori...

“Pas takimit me Edi Ramën…”, Alfred Peza: Refuzova të kandidoj për deputet, nuk është për mua ajo karrige në këtë fazë të jetës

Alfred Peza ka njoftuar se nuk do të jetë pjesë e listës zgjedhore të 25 prillit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, gazetari tregon...
- Advertisement -