- Advertisement -

TAG

Sajmir Tahiri

A marrin drogë policët e “Shqiponjave”?

Nga Herion Mesi* Një pyetje po zien në publik për policët e “Shqiponjave”: A marrin drogë këta policë që janë kaq të dhunshëm që nuk...

Edi Rama dhe 300 – Jo Spartanët – Por Kriminelët

Nga dr. Francesca Norton Kryeministri shqiptar Edi Rama dhe banda e tij kriminale prej 300 vetash po shkelin lirinë e njerëzve të cilëve ai duhet...

Suela dhe përbindëshat e Rilindjes!

Nga Dritan Kaba SUELA DHE PERBINDSHAT E RILINDJES! Arrestohet Suela Musta se paska votuar për nje licenncë kabllori skandaloz, që mund të shkojë maksimumi si investim...

Ka rinisur mbledhja/ Çështja Tahiri, diskutohet në këshillin e mandateve

Ka rinisur mbledhja e hapur për publikun pas përfundimit të paraqitjes së materialeve sekrete nga prokurorët e Krimeve të Rënda. Me kërkesë të Prokurorisë mbledhja...

Sekreti hetimor, Tahiri dhe avokati i tij nxirren nga mbledhja

Pas ndëprerjes nga kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, mbledhja e Këshillit të Mandateve ka rinisur pa praninë e mediave. Ka qenë kërkesë e Prokurorisë...

Dhëndri i Berishës: Tentativa për vetëvrasje e Tahirit në Itali, 15 gjëra që nuk i dini për të

Me anë të një postimi në facebook, dhëndri i Berishës, Jamarbër Malltezi, ka thënë “15 gjëra” sipas të cilit nuk i dimë për Saimir...

Publikimi i përgjimeve të Habilajt, Rama: Shokuese biseda mes dy kriminelëve

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akzuave për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dhe për përgjimet e Habilit, të arrestuar një ditë më parë...

Basha: Sot është dita që Saimir Tahiri të arrestohet, provat janë në tavolinën e Ramës

Kryetari i PD-së Lulzim Basha u është rikthyer akuzave për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Në një konferencë për mediat nga selia blu, Basha ka pyetur...

Tahiri: Edi Rama, kryeministër sot edhe nesër

Gjatë mitingut të parë për zgjedhjet e 18 qershorit të Partisë Socialiste, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, u shpreh se Edi Rama do jetë kryeministër...

Baldushk/ Rama: Bashkitë me fermerët të planifikojnë pika grumbullimi për prodhimet (film)

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se bashkitë të hyjnë në bashkëpunim me fermerët sipas zonave pasi është i nevojshëm bashkimi i fermerëve në mënyrë që mbështetja...

Latest news

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.
- Advertisement -