- Advertisement -

TAG

gafa

Gafa e radhës së drejtorit në Sarandë: Garantimi është i garantuar që këtu s’ka ujëra të zeza… (film)

Drejtori i Ujësjellësit në Sarandë, Sheme Lulo u bë i njohur për deklaratën e tij ku tha se kishte lenë pa ujë tre ditë...

Gafa raciste e zv/kryeministres në transmetim live ditën e zgjedhjeve (film)

Kryeministri Rama ka shpallur sot kabinetin e tij ku shumica e emrave të rikonfirmuar nuk janë surprizë. Ndër emrat e rinj surprizë është zv/kryeministrja Senida...

Golden Globe/ Gafa e Sofia Vergaras

Në ndarjen e çmimeve “Golden Globe” për këtë vit ishte zgjedhur në një rol të pazakontë dhe të sikletshëm edhe Sofia Vergara. Aktorja e famshme u...

Interi me “semafor” të kuq…

Aq shumë është ndëshkuar me kartonin e kuq, saqë Interi I Mançinit është një hap rekordit sezonal. Për të qenë të saktë, gjatë këtij...

Latest news

510 raste të reja me Covid-19 dhe 20 viktima në Greqi

20 pacientë në Greqi kanë humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë 24 orëve të fundit rezultuan pozitiv 510 persona,...

Aksident në aksin Fushë Krujë-Kamzë, furgoni përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur  mbrëmjen e së shtunës në aksin Fushë Krujë-Kamzë, pranë fshatit Tapizë. Raportohet se në aksident u përfshinë një autovetur dhe...

Itali/ 16,310 raste pozitive për Covid-19 dhe 475 viktima në 24 orë

Italia ka regjistruar sot 16,310 raste pozitive për Covid-19. Autoritetet e Shëndetit në vend njoftuan po ashtu se brenda ditës humbën jetën si pasojë e...

14 viktima dhe 361 raste të reja me Covid në Maqedoninë e Veriut

14 persona kanë humbur jetën nga Covid në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë orëve të fundit janë realizuar 2,176...

Letra e ambasadës franceze për Ramën, Basha: Sulmet ndaj BE dhe vendeve anëtare nuk mbulojnë dot dështimin e tij

Kreu i PD, Lulzim Basha ka dënuar dhe i ka cilësuar të turpshme sulmet e Ramës ndaj BE dhe vendeve anëtare për vaksinën ndaj...
- Advertisement -