Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gafa e radhës së drejtorit në Sarandë: Garantimi është i garantuar që këtu s’ka ujëra të zeza… (film)

Nga Media 0

Drejtori i Ujësjellësit në Sarandë, Sheme Lulo u bë i njohur për deklaratën e tij ku tha se kishte lenë pa ujë tre ditë qytetarët.

Ai tashmë ka bërë një tjetër deklaratë interesante ku ndërsa shpjegon se në bregdetin e Sarandës nuk ka derdhje të ujërave të zeza  na garanten për garantimin.

Drejtori thotë: “Garantimi është i garantuar që këtu s’ka ujëra të zeza…”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej