Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Golden Globe/ Gafa e Sofia Vergaras

Nga Klodiana 0

Në ndarjen e çmimeve “Golden Globe” për këtë vit ishte zgjedhur në një rol të pazakontë dhe të sikletshëm edhe Sofia Vergara.

Aktorja e famshme u bë protagoniste e një gafe teksa po fliste për “traditën vjetore” të “Golden Globe”. Vergara ngatërroi fjalën “Annual”, me fjalën “Anal”, duke shkaktuar të qeshura në sallë.

Gafa nuk e sikletosi aktoren, e cila vazhdoi deri në korrigjimin e saj duke zgjedhur të tjera fjalë për të treguar se bëhej fjalë për një “traditë që zbatohej çdo vit” në “Golden Globe”.

Gjithsesi, e gjithë kjo ka shkaktuar reagime në rrjetet sociale, ku shumë përdorues e kanë cilësuar si një shaka të hidhur të organizatorëve të këtyre çmimeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej