- Advertisement -

TAG

Ben Blushi

Gjuajti me shuplakë Ben Blushin, policia terrorizon familjarët e Alban Jahos

Një sherr me grushta ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një lokal në Tiranë, pjesë të të cilit ishte drejtori i DigitAlb, Alban Jaho...

Rama nuk i pranon dorëheqjen Blushit, rregjistrohet në zgjedhje me “Libra”

Sot anëtarët socialistë të KQZ nuk kanë pranuar ta regjistrojnë partinë "Libra" me emrin e kryetarit të saj, por me emrin e Ben Blushit. Kujtojmë...

Pse më sulmoi Ben Blushi tek Top Channel

Nga Alfred Peza Në televizionin kombëtar “Top Channel” që drejtohet nga një “kryetar partie”, ishin përgatitur një seri kronikash për premtimet e pambajtura të politikanëve shqiptarë,...

Ben Blushi kompromenton gjyqin e Top-Channel, zbulohen filmimet me gjykatësin Dvorani

Një takim prej 1 orë e gjysmë ndërmjet drejtorit të “Top-Channel” Ben Blushi dhe gjykatësit Ardian Dvorani, ka kompromentuar gjyqin për pronësinë e televizionit,...

Rroga 45 milionë e Fevzos dhe stanjacioni i proletariatit të reporterëve

Tashmë është bërë publike mundësia e lëvizjes së Blendi Fevziut nga TV Klan drejt Top Channel. Në vetvete ky nuk është ndonjë lajm që ka...

Largimi drejt “Top Channel”, flet Fevziu: Kam pakënaqësi me Klanin, Blushi më tundoi

Largimi i moderatorit të "Opinion", Blendi Fevziu nga televizon Klan, në Top Channel, ka ngjallur polemika të shumta për të gjithë ndjekësit besnikë të...

Edi Rama largon Erion Veliajn nga Tirana, do Ben Blushin për kryetar bashkie

Nëse takimi i parë i Ben Blushit dhe Edi Ramës u zhvillua dy javë të shkuara me dëshmitarë Aleksandër Frangajn, ai i një ditë...

Në kërkim të një populli për Blushin!

Nga Mero Baze Ben Blushi ka dhënë dorëheqje nga partia që krijoi, i zemëruar me popullin shqiptar, që sipas tij nuk e mbështeti atë dhe...

LIBRA u tondit nga mesazhi vulgar dhe fyes i Blushit për mua, ja pse kam heshtur

Nga Mimoza Hafizi Për LIBRA-n. Prej disa ditësh, miq të Libra-s, anëtarë dhe votues të saj, janë tronditur nga një mesazh tejet vulgar dhe fyes...

Plas te LIBRA e Ben Blushit/ Kryetari-pedagoges Hafizi: Pension të mbarë, hileqare… (zbardhet fjalë për fjalë gjithçka)

Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi dy nga themeluesit e LIBRA-s i kanë dhënë lamtumirën njëri tjetrit, me anë të një komunikimi të ashpër nëpërmjet...

Latest news

36-vjeçari tenton të vetëvritet me thikë në banesën e vjehrrit

Një 36-vjeçar banues në Tiranë ka tentuar të vetëvritet me mjet prerës, në banesën e vjehrrit. Sipas policisë 36-vjeçari ndodhet në spitalin rajonal në Fier,...

Rritja e rasteve me COVID-19, kryeministri francez: Nuk përjashtohet një lockdown i ri

Kryeministri i Francës, Jean Castex nuk e ka përjashtuar mundësinë e një bllokimi të ri. Lidhur me situatën e koronavirusit që sa vjen dhe përkeqësohet...

Qarkullonte me armë zjarri me vete, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30-vjeçar pasi i është gjetur një armë në një çantë të vogël që mbante me vete. Po ashtu,...

Përplasja mes Elisa Spiropalit dhe Rudina Hajdarit, Abazi: Kundër spektaklit në politikë

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali dhe deputetja Rudina Hajdari kanë replikuar me tone të ashpra në Kuvend për kodin zgjedhor, lidhur me këtë ka...

Pas tërmetit me magnitudë 4.2, regjistrohen të tjera lëkundje gjatë natës në Cërrik e Belsh

Lëkundje tërmeti janë ndjerë përgjatë natës në qarkun e Elbasanit, ku epiqendra ka qenë Belshi. Pas lëkundjeve të forta të djeshme që u regjistruan...
- Advertisement -