- Advertisement -

TAG

Ben Blushi

Vërtet i erdhi keq “medias” për komunitetin Egjiptian?!

Nga Gentian Sejrani Menjëherë pas publikimit të zonjës Senida Mesi në postin e zv/Kryeministres nga zoti Rama, mediat filluan të krijonin “scoop-in mediatik” me fjalën...

Lul Berisha i shkruan Blushit: Më njeh mirë, jemi takuar kur ishe ministër

Kreu i LIBRA, Ben Blushi ka sqaruar se fotoja  e tij me Lul Berishën ishte kurth i Partisë Socialiste. I ftuar në emisionin “Opinion” të...

Blushi me ish-kreun e Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha (foto)

Fushata elektorale e Ben Blushit ka hyrë në një fazë interesante. Ish-deputeti socialist synon të marrë një mandat deputeti në zgjedhjet e 25 qershorit dhe...

Gjithë pushteti sovjetëve!

Nga Arben Llalla Me këtë parrullë erdhën në pushtet komunistët pas Revolucionit të Tetorit në Rusi. Kjo qasje ndaj pushtetit u zhvillua më vonë në...

Përplasja me Ben Blushin, Nikolla kërkon ndjesë për fjalorin e përdorur

Pas votimit të minstrave të rinj të qeverisë Rama, ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka kërkuar ndjesë për shpërthimin e saj gjatë përplasjes me...

Helmatisja që sheqeros Blushin

Nga Alket Veliu “Marrëdhëniet me Greqinë i keni helmatisur tashmë. Për një parti në koalicion, keni prishur marrëdhëniet me një shtet!” Me këto fjali “brilanti” Blush...

Ku mbahet peng Ilir Meta?

Nga Enkel Demi Erion Kristo kërkon në faqen e tij që me ndonjë qyfyre të përcaktohet situata politike, të cilën po kalojmë. Erioni ka një...

Grushti i Blushit që i nxiu syrin Metës dhe një dashuri e re mes tyre

Nga sherri në adoleshencë, tek përplasjet brenda PS, betejat si kundërshtarë dhe deri tek paqja e dyshimtë mes tyre. Historia (ar)miqësore Meta-Blushi. Duket e pazakontë...

Mbi transparencën e financimit dhe rasti Blushi!

Nga Mero Baze Mimoza Hafizi është një zonjë që e respektoj shumë dhe më është dukur edhe më simpatike, kur u konfliktua me partinë e...

LIBRA, “partia” që i flet varfërisë nga hotel PLAZA-zemra luksoze e Tiranës

Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi nuk fshihen më! Shumë para, asnjë spjegim. Një seri aktivitetesh mes luksit. Ja “partia” që i flet varferisë dhe...

Latest news

Shpëtim Idrizi komenton vizitën e Ramës në Athinë: Kryeministri bëri deklarata jokoherente për të mbajtur pushtetin (film)

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli për marrëveshjen e detit mes...

Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në mes të Selanikut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Nikopolis, në Selanik. Bëhet me dije se rreth orës 19:00 një burrë iu...

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...

700 mijë euro kanabis nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet kur po e dorëzonte

Një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar u arrestuan dje në mesditë nga oficerët e policisë së Atikës, si anëtarë të një organizate kriminale...
- Advertisement -