Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama zgjedh kryesinë e re dhe sekretariatin

Nga Media 0

Kryeministri Edi Rama ka propozuar sot sekretariatin e ri të PS-së. sekretar I Përgjithshëm pa rival është propozuar Gramoz Ruçi.  Edhe sekretarët ve tjerë nuk kanë rival në postet që do do të drejtojnë në Partinë Socilaiste. Sekretari për Organizimin Administrativ, propozohet Bashkim Fino. Sekretari për Organizmin Dixhital Alfred Peza. Sekretari për Organizimin e Burimeve Njerëzore dhe Marrëdhënieve të Koalicionit Musa Ulqini.  Sekretarja e Rinisë Elisa Spiropali. Sekretar për Reformën Strukturore dhe Emigracionin Koço Kokëdhima. Sekretare për Koordinimin Elektoral Blerina Gjylameti. Koordinatori Kombëtar për Programin Ilir Beqaj.

Propozimet e tjera për anëtarë të Kryesisë: Anila Shehu, Eglanina Gjermeni, Evis Kushi, Ermonela Felaj, Ogerta Manastirliu, Olta Xhaçka, Vasilika Hysi, Arben Ahmetaj, Ulsi Manja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej