Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Kam mbetur rrugëve të Italisë”/ Kryeministri ia pret shkurt qytetarit: Aty të rrish, jemi në luftë!

Nga Ejona 0

Kryeministri i vendit, Edi Rama nëpërmjet komunikimit të tij virtual me shqiptarët që kanë shprehur problemet e tyre në faqen e tij në rrjetet sociale, ia ka prerë shkurt qytetarit, teksa i ka thënë se kufiri është i mbyllur dhe të qëndrojë atje ku është.

Personi në fjalë shpreh shqetësimin se ka mbetur në Itali dhe nuk ka asnjë përgjigje nga Ambasada në Romë. Rama i është përgjigjur se kufiri është mbyllur dhe duke qenë se lufta me Covid-19 vijon, duhet të qëndrojë aty ku është.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej