- Advertisement -

TAG

qytetari

“Nuk jeni për këtë punë!”, qytetari e “shkund”, Blendi Klosi: “Avash, se ka rrëmujë, po ti ça xhiron?” (film)

Disa qytetarë kanë qenë të irrituar me drejtuesin politik të PS-së Blendi Klosi gjatë një takimi që zhvilloi në Dimal (Ura Vajgurore) në kuadër...

Reagimi epik i qytetarit bëhet viral në rrjetet sociale (film)

Vox pop-et janë fokusuar rreth ngjarjes së fundit, kur Presidenti Ilir Meta u konfrontua me policinë. Reagimi i një qytetari mori vëmendjen e mediave duke...

Pretendon se iu grabit prona, qytetari nga Lezha çon në SPAK ish-zyrtarin e lartë për shpërdorim detyre

Gjergj Marku, ish-kryetari i Komunës Zejmen, sot i emëruar Administrator i Njësisë Administrative me të njejtin emër, është paditur në SPAK për “abuzim me...

“Kam mbetur rrugëve të Italisë”/ Kryeministri ia pret shkurt qytetarit: Aty të rrish, jemi në luftë!

Kryeministri i vendit, Edi Rama nëpërmjet komunikimit të tij virtual me shqiptarët që kanë shprehur problemet e tyre në faqen e tij në rrjetet...

Denoncon qytetari/ Dyshon se është i prekur nga koronavirusi, askush nuk i përgjigjet në numrin 127

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi të bërë në rrjetet sociale kapublikuar mesazhin e një qytetari i cili pretendon se është i prekur me...

VOX POP/ Qytetari: Virusi më i keq Edi Rama, që prej 7 vitesh (film)

"A është rrezikuar Shqipëria nga koronavirusi?", ishte kjo pyetja e një VOX POP-i, ku një qytetar i është përgjigjur ndryshe kësaj pyetje, duke thënë...

Incidenti/ Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë kacafytet në rrugë me qytetarin (film)

Deputeti i opozitës së re, Ervis Meço është konfliktuar gjatë ditës me një qytetar incident që ka ndodhur në afërsi të 21 Dhjetorit. Burimet për...

Edi Rama në llogaridhënie me qytetarin: Të q..fsha robt! (film)

Megjithëse prej muajsh është në një tur llogaridhënie, Edi Rama nuk është përmbajtur dot, teksa një qytetar që jeton në Francë i ka dërguar...

Korrupsioni lind nga zilia; zilia shërohet me qytetari

Nga Rea Shundi Shoqëria mbahet në këmbë në bazë të parimit të reciprocitetit. Në mes qëndrojnë ligjet, rregullatorë të këtyre shkëmbimeve. Pa to, nuk ka...

Basha: Përmbytjet në Povelshë, shteti s’përgjigjet

Kreu i PD, Lulzim Basha ka postuar në Facebook një mesazh të një qytetari, i cili thotë se fshatin Povelshë në Fier nga ujërat...

Latest news

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Zbulohet misteri i satelitëve mbi qiellin shqiptar (film)

Qytetarët e Elbasanit, Korçës, Beratit dhe disa qyteteve të tjera të Shqipërisë mbrëmjen e djeshme ishin më sytë nga qielli, për shkak të disa objekteve...

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...
- Advertisement -