Fjalë kyçe: Kryeministri

Llogje / Nga 27-shi -

Binjakët në vezë të ndryshme

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me Presidentin e Republikës së Kosovës Hashim Thaçi, teksa ka publikuar dhe një foto “selfie”. Rama e cilëson takimin me Presidentin e Kosovës vëllazëror…

Mejtime / Nga 27.al -

Carlo Bollino, një ardveli në gazetari

Nga Ermal Mulosmani Disa ditë më parë, një të dielë në orën 17.30, pak minuta pas mbarimit të orëve kryeministrore të liridaljes, katër policë rrahën një djalosh as 15 vjeçar,…