Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja sekuencat ku pretendohet se kryebashkiaku thith kokainë (pamjet)

Nga 27.al 0

Një Kryetar Bashkie është filmuar duke pirë kokainë. Fotot janë publikuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”.

Fotot janë vënë në dispozicion nga gazetari investigativ Arta Hoxha. Pritet që në orët në vijim, gazetari  të publikojë edhe videon, ndërsa më poshtë janë fotot ku shihet momenti, kur kryebashkiaku është duke pirë kokainë.

“E di që është turp…”/ Flet kryebashkiaku i Bulqizës: Shantazh! Videon? S’e kam parë kurrë në jetën time

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej