- Advertisement -

TAG

Lefter Alla

Video e kokainës, Lefter Alla mbërrin në Prokurorinë e Tiranës

Kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla mbërrin në Prokurorin e Tiranës. Gazetarja Glidona Daci raporton për abcnews.al se kryebashkiaku është i shoqëruar nga avokati Bledar...

Reagon Vokshi: Edi Rama refuzon të bëjë testin e drogës për herë të katërt

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, në një deklaratë të dhënë, akuzoi kryeminsitrin Edi Rama se nuk po e shkarkon kryebashkiakun e Bulqizës Lefter...

Video-skandali/ Dyshimet e reja të Prokurorisë së Posaçme: Kokaina nuk u konsumua në Bulqizë (film)

Kryebashkiaku socialist i Bulqizës Lefter Alla u paraqit paraditen e sotme sërish në Prokurorin e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ku ka...

SPAK/ Lefter Allës i kërkohet testi i drogës

Testet që provojnë nëse një individ është ose jo përdorues i lëndëve narkotike, janë bërë temë e ditës që prej momentit që u publikua...

Mustafaj: Ja ç’zgjedh kryeministri për kryebashkiakë. Gjithçka është rrënuar moralisht

Ish deputeti dhe ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj në një intervistë ka folur edhe për videon ku dyshohet se kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla...

Reagon Panariti: Politikanët duhet të bëjnë testin drogës

Ish-deputeti Edmond Panariti duke komentuar video skandalin e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, ku shihet duke thithur kokainë, u shpreh se është pro testit...

Salianji: Po thithte një tas me kokainë ndërsa fëmijet e asaj zone nuk mbushin dot një tas me ushqim

Pas publikimit të videos nga Artan Hoxha në Abc Neës ku duket kryebashkiaku i Bulqizës duke thithur kokainë, ky i fundit vendosi të padisë...

Padia e Lefter Allës, Salianji: S’kam pasur dijeni deri ditën kur u shfaq videoja

I ftuar në studion e “ABC News”, me Juli Xhokaxhi, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka folur për videon e kryebashkaikut të Bulqizës,...

SPAK merr videon origjinale të Lefter Allës, thërret sërish kryebashkiakun e Bulqizës

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka thirrur sërish kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Allën, për ta marrë në pyetje, lidhur me videon e publikuar, ku shfaqej...

Latest news

Zyrtari më i lartë kinez pranon se vaksinat kanë një efektshmëri të ulët

Kreu i Qendrave Kineze për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundje ka thënë se efektiviteti i vaksinave Covid të vendit është i ulët. Në një...

Patronazhisti Taulant me syrin dhe veshin tek vrima e çelësit

Marrjen e të dhënave tepër konfidenciale të mbi 910 mijë qytetarëve shqiptarë, patronazhistët e PS-së e paskan marrë duke punuar vite te vite të tëra në...

E keni vrarë ndonjë herë mendjen se pse serbët…?

shkruan Fahri Xharra - Serbët me ngulm mundohen ta paraqesin veten para botës si pasardhës të pellazgëve, etruskëve, ilirëve e neve të na klasifikojnë si...

238 raste të reja dhe 7 viktima nga Covid në vendin tonë

Vijojnë të jenë të qëndrueshme shifrat e të infektuarve me Covid në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë nga 2684...

Bllokohen 21 minatorë në galerinë e karbonit në Kinë

21 minatorë kinezë kanë mbetur të bllokuar në një minierë karboni në provincën e Hutubi, në rajonin e Xinjiang. Këtë lajm e kanë bërë...
- Advertisement -