- Advertisement -

TAG

Artan Hoxha

“Deri sa të lidh shaminë në kokë qeveria, çunat duarartë…“, Artan Hoxha tregon çfarë do të ndodhë pas zgjedhjeve

Gazetari Artan Hoxha përmes një postimi në facebok ka reaguar në lidhje me mbylljen e garës elektorale në vend. Hoxha shprehet se tashmë që...

Artan Hoxha “paralajmëron” patronazhistët: Ditë të zeza do të vijnë

Teksa Partia Demokratike po rikuperon rezultatin e votave në disa bashki, një reagim ka ardhur në rrjetet sociale nga gazetari Artan Hoxha. Sipas Hoxhës duke...

Artan Hoxha: Udhëheqësi e nisi ditën me 77 mandate, po e mbyll me 73

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar rezultatin e deritanishëm të zgjedhjeve i cili përgjatë orëve të pasdites ka pësuar një kthesë të madhe. Artan Hoxha thotë...

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...

Përgjimi i Artan Lames, Meta: Drejtësia të nisë hetimet, policia mos fshehë provat

Pas publikimit të përgjimeve nga gazetari investigatv, Artan Hoxha, për drejtorin e Kadastrës, Artan Lame, ku në audio dëgjohet të thotë se “nga 170...

“Ata që porositin banane jo gjithmonë janë porositësit e kokainës” Artan Hoxha: Si vendoset droga nëpër kontejnerë

Dy sasitë e konsiderueshme të kokainës të kapura më 1 dhe më 9 prill në vendin tonë tregojnë një aktivizim të grupeve kriminale për të përdorur...

Artan Hoxha: Krimi në Elbasan mund të vendosë për fatin e zgjedhjeve (film)

Bashkëpunëtorët e drejtësisë në Elbasan, gazetari Artan Hoxha i quan një “armë të fortë” që nuk po përdoret siç duhet nga organet e drejtësisë...

Vrasja e Bardhok Pllanajt në Shkodër, Artan Hoxha: Shkodra, nuk ka “njisha”

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar lidhur me vrasjen e Bardhok Pllanajt, mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Hoxha shkruan se vrasjet e njëpasnjëshme në Shkodër,...

Refuzoi vaksinën ruse, por pranoi dhuratën e Princit të Kurorës, Artan Hoxha: Rama bëri atentat ndaj qytetarëve (film)

Sot, mbërritën në vendin tonë 10 mijë doza të vaksinës Sputnik, dhuratë nga Emiratet e Bashkuara Arabe. Megjithatë, gazetari Artan Hoxha kritikoi qëndrimin e...

Artan Hoxha zbulon “hilenë”: Pse u lanë trafikantët jashtë listave, mesazhi që i çova Fevziut kur pashë Ramën

Gazetari Artan Hoxha u ndal tek shfaqja e djeshme e kryeministrit Edi Rama i cili ironizoi kundërshtarët politikë duke i publikuar imazhe të kapura...

Latest news

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Zbulohet misteri i satelitëve mbi qiellin shqiptar (film)

Qytetarët e Elbasanit, Korçës, Beratit dhe disa qyteteve të tjera të Shqipërisë mbrëmjen e djeshme ishin më sytë nga qielli, për shkak të disa objekteve...

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...
- Advertisement -