“E di që është turp…”/ Flet kryebashkiaku i Bulqizës: Shantazh! Videon? S’e kam parë kurrë në jetën time

Duhet të lëçisni

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...

700 mijë euro kanabis nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet kur po e dorëzonte

Një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar u arrestuan dje në mesditë nga oficerët e policisë së Atikës, si anëtarë të një organizate kriminale...

Fillojeni që sot, 3 arsye pse vaji i peshkut është aleati më i mirë i shëndetit

Kapsulat e vajit të peshkut prodhohen nga vajrat dhe yndyra e nxjerrë nga peshqit, kryesisht nga salmoni, sardelet dhe skumbri. Këto vajra dhe yndyra...

“Më thoshte fjalë të pista”, dëshmon gjimnazistja nga Kruja, e cila ngacmohej seks*alisht nga babai

Një 54-vjeçar ka rënë në pranga të policisë një ditë me parë pasi akuzohet se ka ngacmuar se.ksualisht vajzën e tij. Gjimnazistja mësohet t’i këtë...

Flet për herë të parë për akuzat, kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, i cili u raportua më herët në disa media se është kryebashkiaku, për të cilin PS dhe Gazment Bardhi tha se është filmuar duke marrë drogë në një ambient publik. Në një komunikim me dosja.al, Alla mohoi në mënyrë kategorike ekzistencën e një videoje të tillë për të. Madje, ai tha se nuk ka parë kurrë asnjë lëndë narkotike me sy.

“Jo nuk është e vërtetë. Nuk ka lidhje me emrin tim. S’ka lidhje me mua hiç droga. S’e njoh as si material. E di që është turp ndoshta që e them, por nuk ka lidhje me mua kjo. Le të vazhdojë Bardhi me shantazhet e veta.-, tha Alla për dosja.al.

Ditën e sotme, mediat raportuan se ishte Alla kryebashkiaku i denoncuar dje në “Opinion”, nga Gazment Bardhi dhe gazetari Artan Hoxha. Hoxha tha se e ka parë edhe vetë ai videon, ndërkohë që për qytetarin e parë të Bulqizës, e gjitha është një shantazh nga ana e PD.

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...

700 mijë euro kanabis nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet kur po e dorëzonte

Një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar u arrestuan dje në mesditë nga oficerët e policisë së Atikës, si anëtarë të një organizate kriminale...

Fillojeni që sot, 3 arsye pse vaji i peshkut është aleati më i mirë i shëndetit

Kapsulat e vajit të peshkut prodhohen nga vajrat dhe yndyra e nxjerrë nga peshqit, kryesisht nga salmoni, sardelet dhe skumbri. Këto vajra dhe yndyra...

“Më thoshte fjalë të pista”, dëshmon gjimnazistja nga Kruja, e cila ngacmohej seks*alisht nga babai

Një 54-vjeçar ka rënë në pranga të policisë një ditë me parë pasi akuzohet se ka ngacmuar se.ksualisht vajzën e tij. Gjimnazistja mësohet t’i këtë...

E padëgjuar, familjarët rrëmbejnë të vdekurin nga spitali: Dyshohej për COVID-19

Në një spital të Maqedonisë së Veriut është rrëmbyer një i vdekur nga familjarët e tij, pasi që viktima ishte pranuar në qendrën spitalore...