- Advertisement -

TAG

gazment bardhi]

Nuk gjetën asgjë, Bardhi përplaset me FNSH në Elbasan: Shkoni kapni bandat atje, jo këtu

Vetëm një orë përpara se Lulzim Basha të mbante mitingun përmbyllës të fushatës në Elbasan, një aksion blic i FNSH-së pasditen e sotme, pranë...

“Për merita në luftën kundër terrorizmit”, kur Rama i jepte certifikatë policit që sot vrau Xhuvanin

Ish-efektivi i forcave RENEA, Arbër Paplekaj që vrau në Elbasan Pjerin Xhuvanin është një oficer karriere, i cili ka qenë pjesë e trupave shqiptare...

Zhduken pamjet e kamerave të sigurisë që filmuan ekzekutimin në Elbasan, por është filmuar çka kishte brenda makinës të ndaluar nga Struktura për Mbrojtjen...

Gazetarja Klodiana Lala u shpreh mbrëmjen e djeshme se burime nga grupi hetimor i policisë së Elbasanit i kanë thënë që nuk kanë arritur...

Bardhi shpjegon ngjarjen në Elbasan: Arbër Paplekaj nuk është shoqëruesi im, as vrasës

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi ka treguar ngjarjen e sotme në Elbasan ku mbeti i vrarë aktivisti i PS, Pjerin Xhuvani...

Një muaj më parë Pjerin Xhuvani akuzohej si dhunues i mbështetësve të opozitës gjatë Ditës së Verës (film)

Në 15 mars sekretari i Përgjithshëm i PD dhe drejtuesi politik i qarkut Elbasan, Gazment Bardhi ka denoncuar me emra pas përplasjeve për Ditën...

Bardhi me banorët në Cërrik: 25 prilli, shansi i fundit ta bëjmë Shqipërinë të jetueshme për të gjithë

Drejtues Politik i Elbasanit, Gazment Bardhi, u takua me banorët e Xibrakës në Cërrik, me të cilët u shpreh se varfëria, braktisja dhe lënia...

“Rama dembeli më i madh në vend”, Gazmend Bardhi: Ka ardhur momenti ta çojmë në shtëpi

Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, u takua me banorë të Sotirës në Gramsh, ku vuri në dukje se gramshiotët janë trajtuar...

Blerja e votave, PD kallëzon në SPAK Gjergj Lucën, Taulant Ballën dhe 14 të tjerë/ Emrat…

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, njëherazi edhe drejtues politik në Qarkun e Elbasanit, ka kallzuar në SPAK 16 persona, mes të cilëve...

Bardhi në Cërrik: Çmimin e energjisë do ta çojmë aty ku ishte, po falimenton biznesi

Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, pati një bashkëbisedim me fermerët e zonës së Lumasit në Cerrik, ku ndau me ta prioritetet...

KAS “rrëzoi” emrat nga fleta e votimit, Bardhi: PS ka turp nga lista e saj

Drejtuesi politik i PD-së për Elbasanin, Gazment Bardhi ka reaguar pas vendimit të KAS për të marrë në konsideratë ankesën e socialistëve, të cilët...

Latest news

Makinat e demokratëve pushtojnë sheshin “Nënë Tereza”, ja si duket atmosfera në nisje të takimit përmbyllës të fushatës së PD-së

Partia Demokratike pritet të mbyllë mbrëmjen e sotme në orën 19:00, në kryeqytet, fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 Prillit. Mbyllja do të bëhet në...

Grevistët e Qafe-Barit nuk heqin dorë, nisin revoltën e parë fizike

Ish të burgosurit e burgut famkeq të Qafë-Baritnuk heqin dorë nga greva e tyre që ka nisur prej ditësh, pa arritur më parë një...

“Ata që shesin votën, shesin edhe motrën”

Fenomeni i njohur si “shitblerja e votës”, ka qenë prezent prej shumë vitesh në vendin tonë në çdo fushatë zgjedhore, dhe nga të dhënat...

Kampionët e sportit, mesazh shqiptarëve: Votoni ndryshimin (Film)

Kampionët e fushave të ndryshme të sportit i janë bashkuar opozitës dhe u kanë bërë thirrje shqiptarëve që ditën e diel në 25 prill...

Nuk gjetën asgjë, Bardhi përplaset me FNSH në Elbasan: Shkoni kapni bandat atje, jo këtu

Vetëm një orë përpara se Lulzim Basha të mbante mitingun përmbyllës të fushatës në Elbasan, një aksion blic i FNSH-së pasditen e sotme, pranë...
- Advertisement -