Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjeopolitika e paçes/ Baton Haxhiu dhe Gent Cakaj në Stamboll, drekë në restorantin luksoz (film)

Nga 27-shi 0

Nusreti është shefi i mirënjohur i kuzhinës që e hedh kripën mbi mish me atë veprimin magjik sikur me qenë pehlivan. Kjo është arsyeja që në restorantet e Nusretit shkojnë nga Cristiano Ronaldo tek Baton Haxhiu, pra më të pasurit e kësaj toke.

Batoni kësaj here ka marrë me vete në Stamboll dhe Gent Cakaj riosh për ta mësuar me zakonet aristokratike të sërës së Batonit.

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij, sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.

Publiée par Sali Berisha sur Mercredi 14 août 2019

Pamjet e dy janë publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Postimi i Berishës:

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij, sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej